LLRA-KŠS politikai susitiko su Lietuvos premjeru

2017-09-06, 16:08
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) parlamentinės frakcijos atstovai – seniūnė Rita Tamašunienė, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas Michal Mackevič ir LLRA-KŠS pirmininko pavaduotoja Vanda Kravčionok, susitiko šiandien su šalies premjeru Sauliumi Skverneliu.

Po susitikimo su Vyriausybės vadovu Rita Tamašunienė sakė, kad frakcija rudens sesijoje rems Vyriausybės iniciatyvas mažinant socialinę atskirtį ir gerinant piliečių gyvenimo sąlygas.

Susitikimo dalyviai su premjeru tikisi, kad Seimas priims LLRA-KŠS pateiktus pasiūlymus dėl 120 eurų kiekvienam vaikui skyrimo kas mėnesį, visiško nuolat vartojamų vaistų kompensavimo senjorams, o Vyriausybė baigs žemės grąžinimo procesą ir bus panaikintas suvienodintas valstybinės kalbos egzaminas tautinių mažumų mokyklose.

Kol kas premjeras nepažadėjo, kad vaiko pinigų dydis sieks 120 eurų, tačiau patikino, kad pirmi žingsniai to link bus žengti. Be kita ko R. Tamašunienė pasakė, kad Seimui jau pateiktas LLRA-KŠS pasiūlymas dėl visiško vaistų kompensavimo vyresniems nei 75 metų amžiaus asmenims.

Politikai taip pat kalbėjo apie švietimą, apie stresą keliantį valstybinės kalbos mokymo būdą tautinių mažumų mokyklų pirmosiose klasėse, taip pat liustracijos įvykdymą šalyje ir negimusių vaikų gyvybių apsaugos temas.

Susitikimo atmosfera, kaip pabrėžta, buvo konstruktyvi ir pozityvi.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24