Pasaulis

Pasaulis

Faktas, jog Europoje net 53 proc. namie nesuvartojamo maisto išmetama, įkvėpė šefą Evaldą Žaliuką priimti „Rimi“ kvietimą – pagaminti pietus, panaudojant prekinės išvaizdos jau neturinčias daržoves ir taip pranešti apie rugsėjo 29 dieną pirmą kartą pirmą minimą Tarptautinę informavimo apie maisto švaistymą dieną. Kartu su renginių organizatore ir TV laidų vedėja Agne Grigaliūniene E. Žaliukas pagamino iš rusų tapytojo I. Šiškino proanūkės išgirstą receptą – virtą daržovių sriubą.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad afrikinis kiaulių maras (AKM) toliau plinta Europoje, šią savaitę apie naujus viruso atvejus pranešė Vokietijos, Lenkijos ir Rumunijos atsakingos institucijos.

Balio salos ilgis siekia 153 km, o plotis apie 112 km, tad net ir nebūdama didelė ji tikrai turi kuo nudžiuginti. Nuo turistinių objektų gausos iki paprasčiausių viešbučių erdvių, kurios pranoksta lūkesčius.

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į pietų Vokietijoje esantį Miuncheną. Keleiviai bus skraidinami dukart per savaitę, informuojama pranešime spaudai.

Puslapis 1 iš 395
 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24