Moterims

Moterims

„Itin stipraus poveikio rūgštys, intensyviai maskuojančios pudros bei matiniai lūpų dažai šiemet pasitraukia iš tendencijų viršūnių“, – sako „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Anot jos, tendencijos keičiasi kasmet, todėl norint neatsilikti nuo madų verta reguliariai peržiūrėti odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos produktus. Specialistė atskleidžia, kaip pertvarkyti savo kosmetinę – kokios priemonės turėtų joje atsirasti, o su kuriomis – atsisveikinti.

Vasarą dauguma galime džiaugtis įdegiu ir sumažėjusiais veido odos bėrimais. Visgi „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė pasakoja, kad prasidėjus rudeniui veido oda gali sujautrėti, parausti ar net atsidėkoti pigmentinėmis dėmėmis už apsauginių priemonių nuo saulės nenaudojimą. 

Natūralu, kad geriems poros santykiams palaikyti reikia laiko ir dėmesio, reikia darbo. Retai taip būna, kad daug metų besitęsiantys santykiai yra geri be jokio indėlio. Dažniausiai tas indėlis yra ir kur kas didesnis nei gali atrodyti iš šalies.

Rudens pradžia studentams ir moksleiviams neretai gali būti lygi naujai pradžiai. Tokius pokyčius kartais gali lydėti ir streso iššaukta aknė. „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė pastebi, kad šiuo metu į vaistines užklysta vis daugiau akne besiskundžiančių jaunuolių, todėl ji dalinasi patarimais, kaip pasirūpinti aknės nualinta oda, bei griauna mitą, kad jai suaktyvėjus negalima naudoti maskuojančių priemonių.

Puslapis 1 iš 82
 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24