Moterims

Moterims

Vis daugiau žmonių ieškodami mėgstamiausio kosmetikos priemonių kvapo, nusprendžia jį susikurti patys ir papildo jas mėgstamų eterinių aliejų aromatu. „Eurovaistinės“ grožio profesionalai patvirtina, kad renkantis kūno priežiūros priemones svarbu pasirūpinti ne tik jų efektyvumu sprendžiant problemą, bet ir jums priimtinu kvapu, taip priemonę naudosite dažniau ir su didesniu malonumu.

„Eiti į parduotuvę be sąrašo ar nesusidaryti savaitės valgiaraščio plano – jau nebemoku“, – sako tinklaraštininkė Amelija Kuzmarskė. Ji prisipažino taip įpratusi prie kruopštaus planavimo, kad emocinių pirkinių jos kasdienybėje pasitaiko itin retai. O galvodama, ką ruoš šeimai, moteris atsižvelgia ir į tai, kokių produktų turi namuose. Trijų vaikų mama pasakoja, kad prie patiekalų planavimo prisideda visi šeimos nariai, rašoma pranešime spaudai. Tai yra puikus būdas vaikams suprasti, kad taip planuojamos išlaidos, taupomas laikas ir mažinamos atliekos bei vartotojiškumas.

Daugelis svajoja apie aksominę rankų odą, tačiau, kad ji tokia būtų, svarbu nepamiršti tinkamos priežiūros. Specialistai įvardija keturias skirtingas situacijas, kai rankų kremas būtinas ir pataria jį rinktis įvertinant ar norima juo rankas pamaitinti ar apsaugoti.

Puslapis 1 iš 73
 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24