L24.lt Komentavimo taisyklės ir nuostatos

Komentarai yra frazės, replikos, nuomonės ar kitoks turinys, kurį parašo skaitytojas prie bet kurios žinutės.

Komentarus gali rašyti bet kuris skaitytojas.

Komentarai suteikia galimybę skaitytojams išreikšti savo nuomonę apie portale L24.lt esantį turinį. Skaitytojai taip pat gali paskelbti to turinio tema turimos papildomos informacijos, pasidalinti savo mintimis su kitais skaitytojais arba tiesiog pasiginčyti su kitaip manančiais.

Komentuoti L24.lt turinį galite tiek nurodydami savo tikrus duomenis, tiek visiškai konfidencialiai - kad parašytumėte komentarą, įvesti savo tikrojo vardo, pavardės ar elektroninio pašto adreso nėra būtina.

Visi skaitytojų parašomi komentarai iš karto atsiduria L24.lt portale, prieš tai jų niekas neskaito ir neredaguoja. Komentaro gali nepavykti parašyti, jeigu:
Jūsų kompiuterio IP adresas yra užblokuotas, nes nesilaikėte komentavimo taisyklių.
Komentare naudojate necenzūrinius žodžius.
Bandote įrašyti nuorodas i kitus www šaltinius.

L24.lt redakcija turi teisę pašalinti tuos komentarus, kurie:
Yra įžeidžiančio pobūdžio.
Yra vulgarūs.
Yra grasinantys.
Skatina smurtą, tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą.
Yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu, asmeniu, ar kompanija.
Nėra susiję su komentuojamo turinio tema.
Jeigu komentare daug kartų pakartotas tas pats tekstas.

Reklama komentaruose yra draudžiama. Komentarai, kuriuose reklamuojamos prekės, paslaugos, interneto svetainės; turintys paraše, tekste ar vietoj el. pašto adreso įrašytą svetainės adresą, bus trinami.
L24.lt turi teisę blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.

L24.lt bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.

Nuorodą „Pranešti apie netinkamą komentarą" spauskite tada, kai manote, kad komentaras neatitinka L24.lt komentavimo taisyklių. Jūsų pranešimą gaus L24.lt redaktorius ir įvertins, ar komentaras šalintinas, ar visgi gali būti paliktas.

Nuorodą „Pranešk apie netinkamą komentarą" spauskite tik jeigu komentaras iš tiesų šalintinas, o ne jeigu jums tiesiog nepriimtina komentare išreikšta nuomonė.

Skelbdami bet kokią informaciją L24.lt komentaruose Jūs suteikiate VšĮ „L24 plius" autoriaus teises į visą šią informaciją. VšĮ „L24 plius" neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui. VšĮ „L24 plius" gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją, nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos, paskelbtos VšĮ „L24 plius" interneto puslapiuose be VšĮ „L24 plius" raštiško sutikimo.

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24