Gaisrų Fabijoniškėse aplinkybės bus tiriamos atliekant ikiteisminį tyrimą

2018-06-05, 12:35
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gaisrų Fabijoniškėse aplinkybės bus tiriamos atliekant ikiteisminį tyrimą © Scanpix Lithuania (Irmanto Gelūno) nuotr.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai, reaguodami į viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie Vilniaus Fabijoniškių rajone pastaruoju metu dažnai sukeliamus gaisrus, nedelsdami patikrino policijos pareigūnų priimtus procesinius sprendimus dėl publikacijose minimų faktų ir atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu (pagal Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d.).

Vilniaus apylinkės prokuratūros skyriaus vyriausiajam prokurorui patikrinus medžiagą, kurioje policijos pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, buvo konstatuota, kad toks nutarimas priimtas skubotai, neįsigilinus į visas reikšmingas aplinkybes. Prokuroro sprendimu, policijos priimtas atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą buvo panaikintas. Taip pat atnaujintas ir buvęs sustabdytas ikiteisminis tyrimas dėl šiais metais Fabijoniškėse kilusių gaisrų.

Šiuo metu surinkta informacija ir nustatytos aplinkybės leidžia daryti išvadą, kad Fabijoniškių rajone sukeliami gaisrai yra tarpusavyje susiję dėl panašaus pobūdžio, vietos bei paros laiko. Labiausiai tikėtina, kad tai yra vienas tęstinis nusikaltimas, turint konkretų tikslą, siekiant tam tikro rezultato.

Abu ikiteisminius tyrimus sujungus į vieną, bus siekiama visapusiškai ir išsamiai ištirti gaisrų sukėlimo aplinkybes bei nustatyti nusikalstamą veiką padariusius asmenis.

Ikiteisminį tyrimą pavesta atlikti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, jam vadovauja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

prokuraturos.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24