Bėgikės K.Savko ir A.Komiago iškovojo bronzos medalius

2015-01-21, 14:02
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandoje šįkart geriausiai sekėsi Karolinai Savko ir Agnieškai Komiago                   Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandoje šįkart geriausiai sekėsi Karolinai Savko ir Agnieškai Komiago Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos nuotr.

Sausio 16 dieną Panevėžyje įvyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės. Vilniaus rajono lengvaatlečių komanda, po atkaklios kovos surinkusi 20 taškų, užėmė dešimtą vietą bendrojoje Lietuvos rajonų įskaitoje. Pirmas tris vietas pasidalino Kėdainių raj. (43 tšk.), Šiaulių raj. (42 tšk.) bei Šilutės raj. (36 tšk). Paskutinėje vietoje liko Kelmės rajonas (5 tšk.).

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandoje šįkart geriausiai sekėsi Karolinai Savko ir Agnieškai Komiago. Merginos savo distancijose iškovojo trečiąsias vietas. Karolina 600 metrų distancijoje trimis sekundėmis atsiliko nuo nugalėtojos ir vos viena šimtąja nuo antros vietos laimėtojos. Agnieškai Komiago pritrūko 6 sekundžių iki antros ir pirmos vietos, kurias tarpusavyje skyrė tik tūkstantosios sekundės.

Kiti sportininkai taip pat pasirodė gerai: 2000 metrų distancijoje Augustė Januškevičiūtė užėmė ketvirtą, o Viktoria Leščevskaja - penktą vietą. Toje pačioje distancijoje iš vaikinų šeštą vietą bei įskaitinius taškus iškovojo Gžegož Semaško. 1000 metrų distancijoje Algis Dopolskas finišavo ketvirtas.

Trumpų nuotolių bėgime vienas atstovas pelnė įskaitinius taškus. Roland Vasiljev 200 metrų distanciją finaliniame bėgime įveikė ketvirtas, o 60 metrų bėgime finišavo šeštas.