Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Krepšinio aikštelėje - kova. Krepšinio aikštelėje - kova. VDU ŽŪA nuotrauka.

Balandžio 22 dieną LR Seimo narių krepšinio komanda lankėsi VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre. Čia krepšininkai aikštelėje susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) krepšinio komanda.

Akademijoje dėl pergalės krepšinio aikštelėje kovojo septyni LR Seimo nariai: Andrius Kupčinskas, Andrius Bagdonas, Audrius Petrošius, Deividas Labanavičius, Domas Griškevičius, Kasparas Adomaitis, Virgilijus Alekna.

VDU Žemės ūkio akademijos darbuotojų, studentų ir absolventų krepšinio komandą atstovavo prof. dr. Egidijus Šarauskis, doc. dr. Raimondas Šadzevičius, lekt. dr. Tomas Mickevičius, lekt. dr. Gediminas Vasiliauskas, lekt. Rolandas Rakštys, doc. dr. Donatas Jonikavičius, absolventai Mantas Rudaitis, Dainius Balkus, Modestas Skiedra, Aurimas Stanevičius, Vilija Balionyte-Merle, Gintautas Racis.

Rungtynes stebėjo ir krepšininkus palaikė VDU Žemės ūkio akademijos bendruomenės nariai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatu 14:16 į priekį išsiveržė VDU Žemės ūkio akademijos komanda. Antrasis kėlinys – sėkmingas politikų komandai: LR Seimo narių krepšinio komanda kėlinį užbaigė rezultatu 29:28. Ilgosios pertraukos metu krepšininkai turėjo galimybę atgauti jėgas, tačiau salėje įtampa augo – pirmaujanti komanda švieslentėje galėjo pasikeisti bet kurią minutę. Trečiojo kėlinio metu fortūna ir vėl aplankė VDU ŽŪA komandą – jie varžovus įveikė rezultatu 40:46. Likus 1:25 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas tarp komandų buvo išlygintas – 53:53, tad žiūrovai svarstė, galbūt nugalėtojai paaiškės tik po pratęsimo. Tačiau papildomų minučių šiose rungtynėse neprireikė – LR Seimo narių komandą VDU ŽŪA krepšininkai įveikė rezultatu 53:57.

000000

Po rungtynių krepšininkai sveikino vieni kitus su pergale, komandos neskubėjo skirstytis – aptarė įsimintiniausias rungtynių akimirkas. Vizito Akademijoje metu LR Seimo nariai kartu su VDU Žemės ūkio akademijos kanclere prof. dr. Astrida Miceikiene taip pat apžiūrėjo prieš mažiau nei metus atvertą VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centrą.