Puikus Karolio Dombrovskio startas Europos biatlono čempionate Lenkijoje

2017-01-27, 10:00
Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)
Puikus Karolio Dombrovskio startas Europos biatlono čempionate Lenkijoje © vrsa.lt

Sausio 25 dieną Dušniki Zdrojuje Lenkijoje prasidėjo Atviras Europos biatlono čempionatas, kuriame labai sėkmingai startavo nemenčinietis Karol Dombrovski, užėmęs 16 vietą tarp 114 startavusių.

Pirmą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi 20 km individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama baudos minutė. Karol gerai pradėjo lenktynes, greitai įveikė 4 km ratą. Šaudydamas gulint pataikė į visus taikinius ir slydo 34-tas, atsilikdamas nuo lyderio 48 sek. Antrame šaudyme stovint nemenčinietis pataikė į visus taikinius ir pakilo į 16 vietą su atsilikimu 1 min. 10 sek. Karol greitai slydo distancijoje, greitai ir taikliai atliko šaudymą gulint ir iš šaudyklos išslydo 14-tas. Nerimą kėlė paskutinis Karolio šaudymas stovint, kad nepasikartotų Anterselvos scenarijus, kai mūsų sportininkas paskutiniame šaudyme suklydo 2 kartus ir liko už įskaitinio 40-tuko Pasaulio taurės etape. Šį kartą Karol Dombrovski susitvarkė su emocijomis, taikliai atliko paskutinį šaudymą ir įveikęs paskutinį ratą finišavo 16-tas su rezultatu 52 min. 51 sek.

Patekti į geriausiųjų dešimtuką Karoliui neužteko greičio distancijoje, ko pasekmė yra liga prieš Naujuosius metus. Tačiau Karol grįžta prie geros fizinės savijautos ir tikiu, kad artimiausiuose startuose nudžiugins gerais rezultatais.

Varžybose nugalėjo rusas Aleksandr Loginov 49 min. 54 sek. Kaimynai: latvis Andrejs Rastorgujevs liko 20-tas (53 min. 25 sek.), lenkas Gžegož Guzik 43-tas (55 min. 02 sek.), o estas Martin Remmelg 50-tas (55 min. 35 sek.).