Naujiena: keltu į Smiltynę – su elektroniniu bilietu

2023-02-04, 18:17
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Naujiena: keltu į Smiltynę – su elektroniniu bilietu Organizatorių nuotr.

Vasario 2 dieną Klaipėdoje pristatoma nauja paslauga – persikėlimas keltu su Klaipėdos e.bilieto kortele. Projektą realizavo VšĮ Klaipėdos keleivinis transportas kartu su AB Smiltynės perkėla.

Lietuvoje tai – unikalus projektas. Viena atsiskaitymo forma sujungtas sausumos ir vandens transportas, esantis skirtingame, nacionaliniame ir municipaliniame, pavaldume. 

Tęstiniu režimu paslauga pradėjo veikti jau pernai, tačiau patogus vartotojui jos veikimo režimas nugludintas tik dabar. Bilieto kaina tiek perkant „Smiltynės perkėlos“ kasose, tiek žymint e.bilieto kortelę prie skaitytuvo, vienoda – 1,30 Eur. Senojoje perkėloje varteliai į keltą apipavidalinti informaciniais ženklais, rodančiais e.bilieto žymėjimo būdą. Žymėti galima ir šiemet išleistą Klaipėdiečio kortelę, jei ji naudojama kaip elektroninis bilietas.

Šį pavasarį pradėsiančiame kursuoti Danės upe vandens autobuse taip pat bus galima už kelionę atsiskaityti įprasta elektroninio bilieto kortele. Sausumos ir vandens viešąjį transportą sujungiantis bendras atsiskaitymo būdas primena, jog gyvename ir patogiai judame tokioje aplinkoje, kur sausuma susitinka su vandeniu.

Pagal Klaipėdos savivaldybės inf. 

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24