Putinas naiviu pavadino klausimą apie nusivylimą D. Trumpu

2017-09-05, 20:58
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Putinas naiviu pavadino klausimą apie nusivylimą D. Trumpu © Scanpix/REUTERS/Sergei Karpukhin/File Photo

Antradienį Kinijoje kalbėdamas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas susilaikė nuo kritikos JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui).

Spaudos konferencijoje V.Putinas klausimą, ar jis nusivylęs santykiais su D.Trumpu, palaikė „naiviu“.

„Jūsų klausimas apie nusivylimą ar nenusivylimą skamba labai naiviai, – atsakė V.Putinas. – Jis (D.Trumpas), juk man ne nuotaka, ir aš jam nei nuotaka, nei jaunikis; mes užsiėmę valstybine veikla“.

Paklaustas kaip reaguotų Rusija, jeigu D.Trumpui būtų surengta apkalta, V.Putinas atsakė, kad būtų „visiškai nekorektšika“ Rusijai diskutuoti apie JAV vidaus reikalų politiką.

„Manau, kad mums būtų visiškai nekorektiška svarstyti pačių Jungtinių Valstijų vidaus politikos plėtotės galimybes, – sakė jis. – Ne mūsų tai reikalas, o pačių Jungtinių Valstijų“.

Rusijos valdžia pernai džiūgavo kai D.Trumpas buvo išrinktas JAV prezidentu, o V.Putinas jį gyrė kaip asmenį, norintį pagerinti ryšius su Rusija. Tačiau vėliau JAV paskelbtos sankcijos Rusijai ir JAV sprendimas uždaryti vieną Rusijos konsulatų verčia nerimauti, kad abi šalys išlieka tolimos viena kitai.

bns
Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24