J. Steponavičiūtės gyvenimo istorija: vaikystė be mamos ir neregėta sėkmė mados pasaulyje

2021-08-01, 18:18
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
J. Steponavičiūtės gyvenimo istorija: vaikystė be mamos ir neregėta sėkmė mados pasaulyje Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Pelnytai vienu garsiausių šalies modelių vadinama tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė retai dalija interviu ir vengia viešo gyvenimo. 

Pokalbiui „Delfi TV“ laidos „Kasdienybės herojai“ komandą Julija pasikviečia į savo erdvius ir prabangius namus, kuriuose šiuo metu gyvena kartu su savo augintiniais. Pro jos namų langus atsiveria Vilniaus senamiesčio vaizdai.

Su garsiausiais mados namais bendradarbiaujantis modelis už tokį gyvenimą gali padėkoti tik sau. Modelio karjerą būdama vos keturiolikos pradėjusi Julija greitai išvyko dirbti į užsienį, kur ją aplankė sėkmė. Tuo metu paauglei teko greitai prisitaikyti prie staiga pasikeitusio gyvenimo ritmo ir naujų iššūkių.

„Būdama 17 metų pasiekiau savo piką ir staiga pradėjau dalyvauti madų savaitėse. Modelių karjeroje tai yra tarsi tam tikras atskaitos taškas, kuris pranašauja tavo karjerą.

Man visa tai sekėsi ir kai mane pasirinko keli svarbūs klientai, patekau į Italijos „Vogue“. Turbūt jau toje fotosesijoje supratau, kad turiu pagrindą po kojomis“, – „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos lietuvė.

Tačiau nors dabar Julija ir yra garsi, retas žino, kad Vilniuje užaugusi mados pasaulio atstovė augo su močiute, tėčiu ir broliu. Dar būdama visai maža ji neteko mamos ir jos net neprisimena, pasakojama pranešime spaudai.

Ne tik mamos netektis pakeitė jos gyvenimą. Prieš kiek daugiau nei metus J. Steponavičiūtė pateko į avariją, kuri tik per plauką nesibaigė jos mirtimi. Autostradoje lenkdama automobilį ji užvažiavo ant šlapios žolės kelkraštyje. Nevaldomu tapęs visureigis vertėsi penkis kartus. Avarijos metu šios istorijos herojė neteko sąmonės, o vėliau išgyveno didelius asmenybės pokyčius.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24