Buvusio žemės ūkio viceministro ir NMA direktoriaus byla perduota teismui

2012-02-02, 06:37
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus miesto 1-ajam apylinkės teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla su kaltinamuoju aktu, kuriame buvęs žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) direktorius Saulius Silickas kaltinami piktnaudžiavimu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (BK) 228 straipsnio 2 dalis) ir turto pasisavinimu (BK 183 str. 1 d.).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atlikę Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai nustatė, kad organizuojant NMA vykdomą viešųjų pirkimų konkursą kompiuterinei technikai įsigyti žemės ūkio viceministras kartu su NMA direktoriumi susitarė su tiekėjais į jį įtraukti „Apple iPhone 4“ telefonų pirkimą, to nenurodant dokumentuose. Taip NMA vadovas neteisėtai įgijo penkis mobiliojo ryšio telefonus (bendra vertė – apie 19 tūkst. Lt), iš kurių du pasiliko sau, o tris perdavė buvusiam žemės ūkio viceministrui.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

www.stt.lt
www.lvcom.eu

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24