Trejus metus ieškotas kaunietis nusikalto ir Anglijoje, ir Lietuvoje

2020-09-23, 17:10
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Trejus metus ieškotas kaunietis nusikalto ir Anglijoje, ir Lietuvoje pixabay.com asociatyvi nuotr.

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė kaunietį, kuris nusikaltimus padarė ir Anglijoje, ir gimtinėje. Lietuvoje jis buvo ieškomas daugiau kaip trejus metus.

Antradienį Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai gavo žinių, jog iš Londono per Vokietijos miestą Hanoverį atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo. Jis iš Anglijos buvo buvo išsiųstas už nusikaltimą.

Tikrindami dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad šis 43-ejų Kauno gyventojas problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Jis nuo 2017-ųjų balandžio yra ieškomas Kauno policijos kaip nuteistasis už nusikaltimo Lietuvoje padarymą.

Pasieniečiai kaunietį sulaikė ir atvesdino į Vilniaus oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 1523 įvairių šalių piliečius, kurių dėl nusikaltimų ar nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsauga. Dažniausiai tokie asmenys įkliuvo šalies oro uostuose, ypač Vilniaus - 1080 sulaikytųjų. Pagal pilietybes tarp ieškomųjų daugiausiai buvo Lietuvos piliečių - 1452. Taip pat sulaikyti 36 Ukrainos, 12 Baltarusijos bei dar 9 valstybių piliečiai.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24