Kontrabandinė vilniečio kelionė į Varėnos rajoną baigėsi nesėkme

2018-07-10, 11:13
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kontrabandinė vilniečio kelionė į Varėnos rajoną baigėsi nesėkme VSAT nuotr.

Pasienyje su Baltarusija sustabdyto vilniečio vairuotame automobilyje „Honda CV-R“ Varėnos rinktinės pareigūnai aptiko beveik 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Rūkalai buvo iškaišioti slėptuvėse, praneša VSAT.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Specialios paskirties komandos pasieniečiai Varėnos rajono kelyje Rakai – Dubičiai patikrinti sustabdė automobilį „Honda CV-R“. Ši vieta yra prie pat sienos su Baltarusija. Automobilį vairavo 26-erių Vilniaus gyventojas. Jis turėjo tvarkingus dokumentus. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad vyras nieko draudžiamo neveža, bet pasieniečiams jo mašina ir kai kurios kelionės detalės pasirodė įtartinos.

„Honda CV-R“ buvo pristatytas į netoliese esančią Aleksandro Barausko pasienio užkardą, kur yra techninės sąlygos detaliai patikrai. Paaiškėjo, kad automobilyje yra įrengtos slėptuvės, o jose – 1830 pakelių cigarečių „Minsk Capital“, „Camel Compact“ ir „Camel Compact Gold“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pasieniečiai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną. Vilniečiui gresia bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2005 m. laidos automobilį „Honda CV-R“.

Po apklausos vairuotojas paleistas. Cigaretės ir automoblis saugomi Varėnos pasienio rinktinėje.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24