Avarijoje žuvo Seimo narys J. Palionis

2011-10-18, 07:19
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Avarijoje žuvo Seimo narys socialdemokratas Juozas Palionis. Tai DELFI patvirtino Seimo narys Algimantas Salamakinas. Kaip pasakojo ugniagesiai gelbėtojai, nelaimė įvyko 17.11 val., kelio Vilnius–Prienai 62-ajame kilometre. Jie apie 18.18 val. iš sumaitoto automobilio ištraukė žuvusiojo kūną.

Parlamentaras, kuriam buvo 60 metų, žuvo Prienų rajone jo vairuojamam automobiliui susidūrus su sunkvežimiu.
Pranešama, kad jis važiavo vienas iš susitikimo su rinkėjais. Avarijos priežastys tiriamos. Sunkvežimio vairuotojas nenukentėjo.
Seimo Pirmininkė Irena Degutienė savo ir viso Seimo vardu dėl parlamentaro Juozo Palionio tragiškos žūties pareiškė nuoširdžią užuojautą Velionio artimiesiems, šeimai ir bičiuliams, Lietuvos socialdemokratų partijai ir visiems, kam šio žmogaus išėjimas itin skaudus.
„Velionį pažinojome kaip pareigingą, darbštų ir konstruktyvų asmenį, kuris Seime dirbo vienuolika metų – beveik tris kadencijas nuo pat 2000-ųjų.
Dirbdamas atsakinguose komitetuose ir jiems vadovaudamas ankstesnėse kadencijose, būdamas Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoju pastaraisiais metais Velionis sugebėdavo įtikinti kolegas Seimo narius įsiklausyti į visas nuomones ir išspręsti net ir pačius sudėtingiausius klausimus“, – užuojautoje rašo I. Degutienė.
Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad Juozo Palionio neišsenkanti energija ir gera nuotaika, Velionio gražus atminimas visuomet išliks Jo artimųjų, draugų ir kolegų širdyse ir mintyse.
„Juozo Palionio žūtis – tai ir didelė netektis Jo gimtajam Prienų kraštui, kurį Velionis itin mylėjo ir kurio žmonėmis nepaliaujamai rūpinosi“, – teigiama I. Degutienės užuojautoje.
J. Palionis Seime dirbo trečią kadenciją iš eilės nuo 2000 metų. Jis buvo išrinktas Prienų vienmandatėje apygardoje.
Politikas sovietmečiu yra buvęs Komunistų partijos narys, 1998–2004 metais buvo Naujosios sąjungos (socialliberalų) narys, nuo 2004-ųjų priklausė Socialdemokratų partijai.
J. Palionis buvo vedęs, turėjo sūnų ir dukterį.

www.delfi.lt
www.lvcom.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24