Sinoptikas žada permainingus orus

2012-02-20, 10:45
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Kaip Lietuvos radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas, šią savaitę orai labai dažnai keisis: sulauksime ir sniego, ir plikledžio, gali kilti pūgos.

„Ciklonas atnešė ne tik kritulius, bet ir šiltesnių orų bangą iš Vakarų Europos. Taigi sulaukėme atodrėkio. Pirmadienį temperatūra pakils iki 0–2 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas.

Anot jo, prie jūros galime tikėtis ir 3 laipsnių aukščiau nulio. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas.

Prognozuojama, kad oras bus drėgnas, debesų bus nemažai, todėl daug kur iškris nedideli krituliai: šlapdriba, lietus.

„Didesnę dienos dalį laikysis teigiama temperatūra, bet vakarop pradės šalti ir darysis slidu, tad reikės pasisaugoti plikledžio“, – perspėja V. Sakalauskas.

Antradienio naktį laikysis 5–10 laipsnių šaltukas, tik vakariniame šalies pakraštyje temperatūra bus artima nuliui. Dieną temperatūra visoje šalyje svyruos apie nulį.

„Deja, atskries naujas Atlanto ciklonas, pradės kristi sniegas, šlapdriba, o prie jūros – lynos. Stiprėjant pietvakarių vėjui ir sningant, pustys, galimos ir silpnos pūgos“, – žada sinoptikas.

Trečiadienis bus ramesnis, sausesnis. Naktį pašals, dieną temperatūra bus apie nulį.

Ketvirtadienį naujas aktyvus žemo slėgio sūkurys atneš nemažai kritulių. Kai kur jie bus smarkūs.

„Na ir taip iki savaitgalio – laikysis žemo slėgio sūkuriai, taigi orai labai dažnai keisis ir neleis mums nuobodžiauti“, – Lietuvos radijui sakė sinoptikas V. Sakalauskas.

Lietuvos radijas ir www.lrt.lt

www.lvcom.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24