Startuoja nauja Sporto rėmimo fondo interneto svetainė

2020-11-06, 07:29
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Startuoja nauja Sporto rėmimo fondo interneto svetainė pixabay.com asociatyvi nuotr.

Švietimo mainų paramos fondas, bendradarbiaudamas su Centrine projektų valdymo agentūra, sukūrė interneto svetainę, kurioje galima rasti visą informaciją apie Sporto rėmimo fondą vienoje vietoje.

Naujojoje svetainėje www.srf.lt pateikta informacija apima visas penkias Sporto rėmimo fondo veiklų sritis. Čia aktualią informaciją ras tie, kuriuos domina kvalifikacijos tobulinimo ir sporto informacijos sklaidos, sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimo, sporto renginių organizavimo ir fizinio aktyvumo veiklų, skatinančių fizinio aktyvumo plėtrą, sporto projektai, administruojami Švietimo mainų paramos fondo, ir tie, kuriuos domina sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto projektai, už kurių administravimą atsakinga Centrinė projektų valdymo agentūra.

Interneto svetainės lankytojai šalia bendrosios informacijos, reikalingos Sporto rėmimo fondo būsimiems pareiškėjams ir sporto projektų vykdytojams, čia atras visų Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų sporto projektų interaktyvų žemėlapį, galės sužinoti daugiau apie jų veiklas bei susipažinti su statistiniais projektų duomenimis.

Ministerijos inf.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24