Reklama

Gerbiamieji!

Š.m. balandžio 7 d. startavo naujai sukurtas visuomeninio ir informacinio pobūdžio portalas „L24.lt”.Tai bus vienas pirmųjų (po DELFI) keturiomis kalbomis – lietuvių, lenkų, anglų ir rusų - kuriamas portalas. Trumpo pavadinimo „L24.lt” pirmoji raidė žymi šalies pavadinimą - Lietuva, Litwa, Lithuania, Литва, o skaičius 24 reiškia, kad apie svarbiausius šalies ir pasaulio įvykius portalas gyvai informuos Jus visą parą, 24 valandas.

Portalas „L24.lt” buvo sukurtas siekiant užtikrinti laisvą prieigą prie visapusės informacijos kiek įmanoma platesniam skaitytojų ratui – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Norėdami keistis informacija, bendradarbiausime su daugiakalbės ir daugiakultūrės Lietuvos įvairių terpių ir grupių atstovais, visuomeninėmis ir politinėmis organizacijomis, Vilniaus krašto, Klaipėdos, Visagino, Žemaitijos, Kauno ir kitų šalies regionų savivaldybėmis.

Portale „L24.lt” numatyta nemažai vietos reklamai, todėl šiuo pasiūlymu kviečiame pasinaudoti visas suinteresuotas institucijas, įmones ir asmenis. Kviečiame mūsų portale skelbti Jūsų turimus pasiūlymus, kurie operatyviai bus publikuojami keturiomis kalbomis – tokiu būdu apie juos sužinos skaitytojai Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse, kuriose vartojama anglų kalba.

Viktor Jusel,
Portalo „L24.lt” direktorius

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24