Apie Mus

Gerbiamieji skaitytojai!

Pristatome Jums naujai sukurtą visuomeninio ir informacinio pobūdžio portalą „L24.lt". Tai bus vienas pirmųjų (po DELFI) keturiomis kalbomis – lietuvių, lenkų, anglų ir rusų - kuriamas portalas. Trumpo pavadinimo „L24.lt" pirmoji raidė žymi šalies pavadinimą - Lietuva, Litwa, Lithuania, Литва, o skaičius 24 reiškia, kad apie svarbiausius įvykius portalas gyvaiinformuos Jus visą parą, 24 valandas.

Portalas „L24.lt” buvo sukurtas siekiant užtikrinti laisvą prieigą prie patikimos ir visapusės informacijos plačiam skaitytojų ratui. Portalo uždavinys - operatyviai ir tiksliai teikti informaciją apie naujausius įvykius ir kasdienio gyvenimo faktus Lietuvoje ir užsienyje. Portale bus rašoma politikos, ekonomikos, sporto, kultūros, religijos ir kitomis temomis. Siekdami telkti įvairias visuomenės grupes, galvodami apie šalies gerovę ir norėdami skatinti sutarimą bei gerus santykius su kaimynais, stengsimės teikti kuo daugiau teigiamų žinių. Portalas taip pat bus dalykiškų nuomonių aktualiais ir gyventojams rūpimais klausimais pristatymo vieta, čia bus skatinamos konstruktyvios diskusijos. Esame atviri bendradarbiauti su visomis Lietuvos visuomenės informavimo priemonėmis.

Portalą „L24.lt" kuria tradicijoms ištikimi, tačiau kartu moderniam pasauliui atviri asmenys, siekiantys ambicingų tikslų ir prisiimantys naujus iššūkius. Didžioji jų dalis yra jauni, bet sykiu žurnalistikos srityje patyrę žmonės: Beata Nanevič, Gintarė Pugačiauskaitė, Anastasija Pismenikova, Teresa Vorobej, Zdzislav Palevič jaunesnysis, Pavel Kobak. Norėdami keistis informacija, geriau suprasti vienas kitą ir kurti bendrą visuomenės gerovę bendradarbiausime su daugiakalbės ir daugiakultūrės Lietuvos įvairių terpių ir grupių atstovais, visuomeninėmis ir politinėmis organizacijomis, Vilniaus krašto, Klaipėdos, Visagino, Žemaitijos, Kauno ir kitų šalies regionų savivaldybėmis.

Tikimės palankaus mūsų sumanymo įvertinimo ir gerų atsiliepimų apie antrąjį keturiomis kalbomis kuriamą portalą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Viktor Jusel,
Portalo „L24.lt” direktorius

Vilnius,
2013 m. balandžio 7 d.

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24