Pagrindinė makiažo tendencija šiemet – natūralumas

2023-01-20, 15:56
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pagrindinė makiažo tendencija šiemet – natūralumas Jeffery Erhunse / Unsplash nuotr.

„Itin stipraus poveikio rūgštys, intensyviai maskuojančios pudros bei matiniai lūpų dažai šiemet pasitraukia iš tendencijų viršūnių“, – sako „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Anot jos, tendencijos keičiasi kasmet, todėl norint neatsilikti nuo madų verta reguliariai peržiūrėti odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos produktus. Specialistė atskleidžia, kaip pertvarkyti savo kosmetinę – kokios priemonės turėtų joje atsirasti, o su kuriomis – atsisveikinti.

„Prieš kelerius metus procedūros su stipriomis rūgštimis buvo itin populiarios tiek namuose, tiek kosmetologo kabinete. Dabar vis daugiau dėmesio skiriama odos priežiūros produktams, kurie ne tik efektyviai sprendžia problemas, bet ir yra saugesni odai – jos nedirgina, nenudegina. Todėl dėl veiksmingumo ir ne tokio agresyvaus veikimo pradėjo populiarėti itin koncentruoti serumai (busteriai), kurie papildo įprastą odos priežiūrą. Šiemet būtent jie ir yra vieni iš būtiniausių produktų veido odos priežiūros rutinoje“, – pasakoja J. Liaudinienė.

Odos priežiūrą papildančios priemonės

Koncentruoti serumai (busteriai), ne tik padeda kitoms odos priežiūros priemonėms prasiskverbti giliau, bet ir patys prisideda prie problemų sprendimo. Pasak „Mary Kay“ specialistės, svarbiausia atkreipti dėmesį į veikliasias medžiagas: „Norint, kad produktas suteiktų odai papildomą drėkinimo dozę, busterių sudėtyje reikėtų ieškoti hialurono, peptidų. Priemonės, kurių sudėtyje yra vitamino C, resveratrolio, tiks kovojančioms su raukšlėmis ar linijomis veide. O ieškančioms produktų aknės ar pigmentinių dėmių paveiktai, švytėjimą praradusiai odai reiktų ieškoti niacinamido ar ferulo rūgšties turinčių produktų“.

Specialistė tikina, kad nebūtina išsirinkti tik vieno koncentruoto serumo – juos galima kombinuoti. Visgi svarbu žinoti, kaip tai daryti teisingai.

„Svarbiausia busterius naudoti iškart nuprausus veidą. Jei naudojami keli, skirtingas problemas sprendžiantys busteriai, maloniau bus pirmiau tepti skystesnę, o po jos – tirštesnę priemonę. Svarbiausia papildomų odos priežiūros priemonių nesumaišyti į vieną, nes taip veikliosios medžiagos taps nebenaudingos. Taip pat nereikėtų produktų su vitaminais ar rūgštimis naudoti tuomet, kai atliekamas retinizacijos protokolas, mat oda gali sudirgti“, – pataria J. Liaudinienė.

Makiaže – natūralumas ir blizgučiai

Makiažo tendencijos taip pat keičiasi, tikina vizažistė. Anot jos, jau ilgą laiką populiarumo viršūnėse buvusiems matiniams lūpų dažams šiemet vietos kosmetinėje lieka mažiau, rašoma pranešime spaudai. O štai po švenčių likusių blizgių makiažo priemonių specialistė rekomenduoja toli nepaslėpti.

„Šiemet karščiausia makiažo tendencija – natūralumas, švytinti oda ir blizgios akys ar lūpos. Svarbiausia kuriant tokį makiažą įsidėmėti, kad natūralumas – lygu sveikai atrodanti, prižiūrėta oda, – sako J. Liaudinienė. – Vis dar madinga išlieka grafika akių makiaže. Veidas gali būti net ir nepadengtas pudra ar makiažo pagrindu arba padengtas labai plonu sluoksniu, o akys gali būti ryškios. Žinoma, drąsesnės linijos labiau tiks vakarui, o štai blizgučių nereikėtų vengti net ir ruošiantis į darbą – švelnus blizgesys gali suteikti įvaizdžiui gaivumo.“

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24