Atidarytas kalėdinės prekybos sezonas

2011-11-14, 07:46
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Nors iki Kalėdų dar liko beveik du mėnesiai, jau prasidėjo kalėdinė prekyba. Pasak verslininkų, šiemet kalėdinė prekyba prasidėjo anksčiau nei pernai.

Kaip praneša Lietuvos radijas, prekyba kasmet pradedama vis anksčiau, nes keičiasi pirkėjų įpročiai. Pasak prekybos tinklų atstovų, pagrindinis eglučių ir žaislų pirkimas prasideda likus dviems savaitėms iki Kalėdų, tačiau pastebima, kad dalis gyventojų puošmenomis pradeda rūpintis dar lapkritį.  

Kaip praneša Lietuvos radijas, kai kuriose parduotuvėse dar prieš Vėlines buvo galima įsigyti dirbtinių eglučių, girliandų ar kitų papuošimų. Prognozuojama, kad šiemet kalėdinių prekių kainos neturėtų žymiai skirtis.

Pavyzdžiui, dirbtinės eglės kaina svyruoja nuo dešimties iki šimto litų. Prekybininkų teigimu, kalėdinė prekyba kasmet pradedam vis anksčiau, nes keičiasi Lietuvos gyventojų įpročiai. Dar viena kalėdinė naujovė – atvirukai, ant kurių jau atspausdintas pašto ženklas. Ant tokio atviruko reikės užrašyti tik adresą, o papildomai pirkti pašto ženklo nebereikės.

Rūta Kupetytė
Lietuvos radijas
www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24