Pirkėjai, įsigydami vienkartinį plastikinį maišelį, skenuos žetoną

2023-07-24, 10:44
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pirkėjai, įsigydami vienkartinį plastikinį maišelį, skenuos žetoną Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Jau beveik mėnuo, kai visame šalies prekybos sektoriuje nemokamai nebedalijami vienkartiniai plastikiniai maišeliai. „Maxima“ tinklo savitarnos kasose atsiranda naujovė, kuri, tikimasi, padės pirkėjams prisiminti ir dar atsakingiau rinktis šią prekę – norint įsigyti tokį maišelį už 1 centą, reikės nuskenuoti specialų žetoną su brūkšniniu kodu.

„Nuo šiol pirkėjai mūsų parduotuvių savitarnos kasose gali rasti specialų žetoną su plastikinio maišelio brūkšniniu kodu, kurį nuskenavus, kaip įprastai ir kitas prekes, pageidaujamas įsigyti vienkartinis plastikinis maišelis atsiras pirkinių krepšelyje ir jo kaina bus įskaičiuota bendroje sumoje. Jei vienkartinių plastikinių maišelių pageidaujama įsigyti daugiau nei vieną, žetoną reikia nuskenuoti tiek kartų, kiek maišelių norima įsigyti arba laukelyje „kiekis“ ranka įvesti prekybos salėje pasiimtų maišelių kiekį, o tada nuskenuoti žetoną”, – paaiškina Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Prekybos tinklas primena, kad prie įprastinės kasos pirkėjui atsinešus prekių vienkartiniuose maišeliuose, parduotuvės darbuotojai pasitikslina, ar maišelius pirkėjas atsinešė su savimi iš namų, ar pasiėmė prekybos salėje. Paprašius pirkėjo įvardyti, kiek vienkartinių maišelių pasiėmė prekybos salėje, jie darbuotojų yra įmušami į kasą, rašoma pranešime spaudai.

Vienkartiniai plastiko maišeliai pirkėjams liko nemokami įsigyjant šviežią mėsą, jos gaminius bei šviežią žuvį, kai užtikrinant higieną bei saugos reikalavimus šias prekes supakuoja parduotuvės darbuotojai.

Pirkėjai vietoje labai lengvų vienkartinių plastikinių maišelių gali rinktis aplinkai draugiškesnes alternatyvas, kurias galima rasti ir parduotuvėje, ir kiekvieno namuose – popierinius maišelius konditerijos gaminiams ir kepiniams, medžiaginius ar tinklinius maišelius vaisiams ir daržovėms, daugkartinius maišelius. Tuo tarpu ypač smulkioms prekėms, tokioms kaip sveriami saldainiai – dar kartą panaudoti vienkartinius maišelius, atsineštus iš namų.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24