Puikus Karolio Dombrovskio startas pasaulio biatlono taurės varžybose Vokietijoje.

2016-01-08, 15:34
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Karol Dombrovski Karol Dombrovski fot. Andrej Ivanov

Sausio 8 d. Ruhpoldinge vyko 4-asis pasaulio biatlono taurės etapas. Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint bei stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Karol Dombrovski labai greitai šliuožė pirmuosius 3,3 km, greit ir taikliai šaudė gulėdamas, todėl į kitą ratą iššliuožė 19-tas, nuo lyderio atsilikęs 19 sek. 5,1 km trasoje nemenčinietis šliuožė 23-ias, nuo lyderio atsilikęs 29 sek.

Šaudydamas stovint Karol du kartus nepataikė į taikinį ir turėjo papildomai įveikti 300 m distanciją. Biatlonininkas paskutiniame rate išlaikė didelį greitį ir per 23 min. 52 sek. įveikęs 10 km, finišo liniją kirto 57-as bei pirmą kartą šį sezoną pateko į TOP 60-ką.

Vytautas Strolia užėmė 74 vietą, įveikęs distanciją per 24 min. 25 sek. Rokas Suslavičius finišavo 100-asis, distanciją įveikęs per 26 min. 06 sek. Nugalėjo norvegas Johannes Thinges Boe (21 min. 57 sek.)

Sveikiname Karolį Dombrovskį ir linkime gero starto šeštadienį vyksiančiose persekiojimo varžybose.