Vasario 28 d. Širvintose koncertuos Ovidijus Vyšniauskas

2013-02-28, 12:36
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Koncerto metu Ovidijui Vyšniauskui talkins grupė, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Danielius Praspaliauskis – saksofonas, Vytautas Mundinas – mušamieji, Vladas Klimas – klavišiniai bei Ričardas Matyženok - bosinė gitara.


Skambės žinomiausios, Lietuvos auksiniais šlageriais jau tapusios dainos, tarp kurių: „Išdalinau“, „Mažyte“, „Mano vienintele“, „Saulė leidžias“, „Valsas mamai“, „Suvalkijos berniokas“ ir kt. Ovidijus Vyšniauskas - tai pirmasis Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“, liaudies dainų aranžuotojas bei autorinių dainų atlikėjas žinomas ir iš vaidmenų roko operoje „Prisikėlęs“ bei miuziklo „Lauktasis“.

O. Vyšniauskas yra dainavęs estradinės muzikos grupėse „Combo“, „Labirintas“, „Vilnius“, „Vilniaus aidai“. Šiuo metu aktyviai koncertuoja vienas arba su grupe Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, miuzikluose ir kituose muzikiniuose scenos pastatymuose. Ovidijus Vyšniauskas išleido arti dešimties solinių albumų. Jo sukurtas dainas dainuoja tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Linas Adomaitis, Irena Starošaitė, Sasha Song ir kiti.

Organizatoriai

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24