Vilniuje baigiasi beveik 90 metų trukusi popierinių bilietų era

2013-03-28, 12:41
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniuje baigiasi beveik 90 metų trukusi popierinių bilietų era, ir nuo balandžio 1 dienos nebebus prekiaujama popieriniais bilietais, kurie sostinėje pasirodė 1927 metais.

Vilniuje, kaip ir daugelyje Europos miestų, šiuo metu veikia elektroninio bilieto sistema, suteikianti daugiau galimybių nei popieriniai bilietai. Su elektroniniu bilietu keleiviai gali perlipti iš vienos transporto priemonės į kitą, nepirkdami papildomų bilietų. Skirtingai nei mėnesio bilietas, galiojęs nuo pirmos iki paskutinės mėnesio dienos, 30 dienų elektroninis bilietas galioja 30 kalendorinių dienų nuo aktyvinimo. Tokiu pačiu principu veikia visi terminuotieji bilietai.

Pasitikrinti, iki kada kortelėje galioja aktyvintas bilietas ar koks yra lėšų likutis e.piniginėje, galima ne tik viešajame transporte esančiuose komposteriuose, bet ir el. būdu (https://e.vilniusticket.lt). Artimiausiu metu šioje svetainėje taip pat bus galima įsigyti naujų bilietų, kortelę papildyti norima pinigų suma..

Kaip ir iki šiol, keleiviai vienkartinių bilietėlių galės įsigyti iš vairuotojo. Tačiau su šiuo bilietėliu perlipti iš vienos transporto priemonės į kitą neperkant papildomo bilieto negalima, o bilietas galioja iki maršruto pabaigos.

Kas mėnesį sostinėje iš elektroninės piniginės nuskaitoma iki 30 tūkst. bilietų, iš kurių didžiausią dalį, 85 procentus, ir sudaro 30 minučių bilietai.

Įsigyti ir pasipildyti Vilniečio kortelę galima spaudos kioskuose bei MAXIMA XX ir MAXIMA XXX parduotuvėse esančiuose informacijos skyriuose Artimiausiu metu planuojama, kad tai bus galima padaryti ir Lietuvos pašto skyriuose.

www.vilnius.lt

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24