Vilniečio korteles įsigyti bei pasipildyti galima ir parduotuvėse MAXIMA

2013-02-21, 16:54
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniečio kortelėmis šiuo metu jau prekiaujama ir jos pildomos visuose Vilniaus MAXIMA XX ir MAXIMA XXX parduotuvių informacijos skyriuose. Planuojama, kad per artimiausius keturis mėnesius ši paslauga bus teikiama ir „Maxima“ tinklo prekybos kasose. Taip Vilniečio kortelės prekybos tinklas bus išplėstas dar 500 naujų prekybos vietų.

„Pirmą kartą Vilniuje įsigyti viešojo transporto bilietus bus galima ne tik spaudos kioskuose ar perkant iš vairuotojų, bet ir kitose prekybos vietose. Tai leis daugiau nei 500 tūkst. kasdien viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir miesto svečių įsigyti ir pasipildyti Vilniečio korteles patogiau ir greičiau“, - sakė SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorius Gintas Bliuvas.

„Siekiame, kad mūsų parduotuvėse klientams būtų patogu ne tik įsigyti būtinų prekių, bet ir susitvarkyti kasdienius reikalus. Džiugu, kad galime pasiūlyti dar vieną papildomą paslaugą, kurios, žinome, jau nekantriai laukia viešuoju transportu besinaudojantys sostinės gyventojai.

Sulaukiame nemažai atokiau nuo centro gyvenančių vilniečių prašymų paspartinti šios paslaugos įvedimą, nes šalia namų esančioje MAXIMA parduotuvėje pasipildyti bilietą jiems būtų itin patogu“, - sako Maxima LT, UAB Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Inga Romanovskienė.

Informacijos centrai, kuriuose galima įsigyti bei pasipildyti Vilniečio kortelę, yra parduotuvėse „Maxima“, esančiose Tuskulėnų g. 66, Liepkalnio g. 112, Sausio 13-osios g. 2, Žalgirio g. 105, Mindaugo g. 11, Ukmergės g. 282, Šaltkalvių g. 2, Viršuliškių g. 30, Pilaitės pr. 31, Gabijos g. 30, Taikos g. 162a, Ukmergės g. 369, Savanorių pr. 247, Ozo g. 25 bei Tiškevičiaus g. 22, Trakų Vokėje.

Vilniuje šiuo metu jau išplatinta daugiau nei 219 tūkst. Vilniečio kortelių. Plečiant Vilniečio kortelės prekybos tinklą, praėjusių metų rudenį buvo rengtas viešasis konkursas, kuriame be Maxima LT, UAB dalyvavo ir AB Lietuvos paštas. Su abiem kompanijom pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad, kilus klausimams dėl naudojimosi Vilniečio kortele, vilniečiai gali kreiptis į SĮ “Susisiekimo paslaugos” klientų aptarnavimo centrą, Gedimino pr. 9A, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

www.vilnius.lt

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24