Sostinėje mikroautobusai bus įtraukti į bendrą bilietų sistemą

2013-02-15, 13:46
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija, kad nuo liepos 1 d. Vilniuje nebeliks mikroautobusų, yra neteisinga. Privačių vežėjų veikla nebus draudžiama, jie bus įtraukti į vieningą bilietų sistemą: keleiviai besinaudodami vilniečio kortele galės keliauti ir privačių vežėjų transportu.

Be to, šis sprendimas, kuris priimtas pačių privačių vežėjų prašymu, miesto gyventojams ar svečiams leis ir sutaupyti, nes iki šiol privatūs vežėjai netaikė jokių nuolaidų, kurios galioja daugiau nei 70 procentų visų keleivių jos galioja.

„Liepos 1 d. pasirinkome, nes tuomet sumažėja keleivių srautai, kurie būna didžiausi rudenį ar pavasarį. Vasarą viešasis transportas nebūna tiek apkrautas ir gyventojams yra lengviau priprasti prie naujovių. Ši viešojo transporto pertvarka vykdoma atlikus išsamius keleivių srautų tyrimus, atsižvelgiant į gautus rezultatus.

Maršrutai optimizuojami siekiant kuo efektyviau panaudoti miesto infrastruktūrą ir keleiviams pateikti, kiek įmanoma kokybiškesnes paslaugas“,-sakė Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas Algirdas Šešelgis.

Privačių vežėjų transporto priemonėse nebus kitos kainodaros ar bilietų rūšių, nes jie veiks bendroje bilietų sistemoje. Gyventojai turėdami galiojančius bilietus Vilniečio kortelėje, jais galės naudotis ir privačių vežėjų autobusuose. Visi, ir dabar keleivių vežimą vykdantys vežėjai, galės dalyvauti savivaldybės skelbiamuose konkursuose aptarnauti miesto maršrutus.

Vilniaus miesto savivaldybė informavo vežėjus apie nuo liepos 1 d. vyksiančius pokyčius, pagal sutartyse tarp savivaldybės ir vežėjo numatytus terminus. Be to, su jais ne kartą buvo diskutuota apie būsimą pertvarką, aptarti pasiūlymai.

www.vilnius.lt

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24