Geležinio Vilko ir A. Goštauto gatvių sankryžoje iki 2013 m. kovo 31 d. bus ribojamas eismas

2012-11-17, 06:23
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo lapkričio 19 d. iki 2013 m. kovo 31 d. dėl inžinerinių tinklų ir Geležinio Vilko ir A. Goštauto gatvių sankryžos rekonstrukcijos darbų bus ribojamas transporto eismas.

Eismo ribojimo metu Geležinio Vilko gatvės dalyje tarp A. Goštauto ir V. Pietario gatvių bus susiaurinta važiuojamoji dalis: važiuojant Geležinio Vilko gatve nuo Vingio parko link miesto centro, transporto eismas iš esamų dviejų eismo juostų vyks tik viena eismo juosta, o, važiuojant Geležinio Vilko gatve nuo miesto centro link Vingio parko, iš esamų dviejų eismo juostų vyks tik viena eismo juosta.

Nuo 2012 m. lapkričio 19 d. iki 2013 m. kovo 31 d.:

nuo 7 val. iki 20 val. taip pat bus draudžiamas krovininių automobilių eismas, išskyrus aptarnaujantį, kurių ribota masė didesnė nei 7,5 tonos, Geležinio Vilko gatve tarp Savanorių prospekto ir T. Narbuto gatvės;

nuo 6 val. iki 22 val. draudžiama važiuoti didžiagabarite ir (ar) sunkiasvore transporto priemone (jų junginiu) Geležinio Vilko gatve ir pagrindinėmis gatvėmis, kuriomis bus nustatyti apylankos maršrutai Vilniaus mieste.

Vilniaus miesto savivaldybė raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministeriją dėl tranzitinio transporto perskirstymo ir nukreipimo krašto keliais prieš Vilnių. Rekomenduojama vairuotojams iš A1 į A2 arba A14 (nuo Kauno, Ukmergės ar Molėtų) aplenkti Vilnių ir važiuoti 108 ir 172 krašto keliais per Dūkštą ar Maišiagalą.
Siekiant išvengti spūsčių darbų zoną rekomenduojama apvažiuoti kitomis Vilniaus miesto pagrindinėmis ir aptarnaujančiomis gatvėmis. Kelionių važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

www.vilnius.lt

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24