Desperatiški bandymai sukiršinti valdančiąją koaliciją ir prezidentą

2019-11-28, 16:42
Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)
Desperatiški bandymai sukiršinti valdančiąją koaliciją ir prezidentą Fot. www.lrp.lt Robertas Dačkus

Šiandien G. Nausėdos patarėjas Povilas Mačiulis paskelbė pranešimą, kuriame ragina susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių atsistatydinti. Tačiau ministras pirmininkas Saulius Skvernelis išreiškė palaikymą ministrui Narkevičiui.

Žemiau pateikiame valdančiosios koalicijos partijos lyderių Ramūno Karbauskio ir Valdemaro Tomaševskio komentarus šia tema.

„Jei šnekėtume apie tai, kas inkriminuojama J. Narkevičui, galėtume rasti labai daug pavyzdžių tų žmonių, kurie inkriminuoja, ir padarė daug didesnius etikos pažeidimus”, - sakė Lietuvos valstiečių ir Žaliųjų sąjungos pirmininkas.

Jis taip pat pridūre, kad tai yra „organizuotas sistemiškas puolimas” prieš LLRA-KŠS, bet valdantieji neleis sugriauti koalicijos.

„Ministras ėmėsi tokių labai svarbių sričių, kaip „Lietuvos paštas“, „Lietuvos geležinkeliai“, kelių tvarkymo klausimai, pajudinti labai dideli interesai“, - sakė Karbauskis.

„Tai suplanuota akcija, kuria siekiama sužlugdyti LLRA-KŠS, kuri yra viena iš koalicijos partnerių, kad mes kaip koalicija nebegalėtumėm priimt sprendimų. Šitoj situacijoj teigiu, kad mes bet kokiu atveju ruošiamės priiminėti biudžetą, kuris bus socialiai orientuotas, ir neleisime griauti koalicijos”, - pabrėžė politikas.

Po prezidento patarėjo pranešimo paskelbimo, LLRA-KŠS pirmininkas Valdemar Tomaševski taip pakomentavo susiklosčiusią politinę situaciją:

- „Visą šią dirbtinę sumaištį sukėlė korumpuotos liberalios ir konservatyvios partijos, palaikomos kai kurios nesąžiningos žiniasklaidos. Po nepagristų išpuolių prieš ministrą Narkevičių bandoma sukiršinti valdančiąją koaliciją su premjeru Sauliumi Skverneliu ir prezidentu Gitanu Nausėda. Tenka apgailestauti, kad tai kažkiek veikia. Tačiau koalicija dirba stabiliai, priimami labai svarbūs mūsų gyventojams sprendimai ir, nepaisant viso to, bus tęsiamas būtinas darbas siekiant įvesti socialinį teisingumą.

Koalicijai priėmus biudžetą, nuo sausio 1 dienos pensijos bus padidintos 30 eurų, o socialiai remiamos ir daugiavaikės šeimos gaus 100 eurų už kiekvieną vaiką, likusios - 70 eurų. Panašiai kaip ir kitose ES šalyse, bus įvestas banko mokestis ir sustabdytas neskaidrus pašto pastatų privatizavimas. Minėtiems sprendimams griežtai priešinasi konservatoriai ir su jais susijusios didelės kapitalo grupės bei jų kontroliuojamos žiniasklaidos priemonės.

Nepaisant negailestingų išpuolių, taip pat ir prieš LLRA-KŠS, mes turime daug ryžto ir drąsos tęsti naują politiką, kuri rūpinasi kiekvienu rinkėju. Būtent todėl mes sukūrėme valdančiąją koaliciją, kuri vadovaujama ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio, priėmė daugiau palankių sprendimų mūsų gyventojams nei visos ankstesnės vyriausybės kartu“, - tvirtai pareiškė Tomaševski.

Komentarai  

 
#1 Auksinis kardas 2019-12-27 19:55
Tai gal ir nauseda turi atsistatydinti nes neteisetai aplanke dukra pietu korejoje ar egzistuoja dvigubi standartai
Cituoti | Pranešk apie netinkamą komentarą
 

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24