AB „Grigeo” grupės įmonė įsigijo higieninio popieriaus fabriką Lenkijoje

2024-03-28, 16:49
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
AB „Grigeo” grupės įmonė įsigijo higieninio popieriaus fabriką Lenkijoje Bendrovės nuotr.

Viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse AB „Grigeo“ sėkmingai užbaigė sandorį dėl Lenkijos higieninio popieriaus ir kartono gamintojos Głuchołaskie Zakłady Papiernicze sp. z o.o (GZP) vieno iš fabrikų įsigijimo, skelbiama pranešime spaudai.

Vadovaudamasi preliminariojoje sutartyje numatytomis sąlygomis bendrovės AB „Grigeo“ dukterinė bendrovė UAB „Grigeo Hygiene“ įsigijo 100 proc. GZP patronuojamos įmonės Niedomickie Zakłady Papiernicze sp. z o.o, valdžiusios higieninio popieriaus verslą, esantį Niedomice, Lenkijoje, akcijų. Įsigijimas finansuotas iš AB „Grigeo“ sukauptų lėšų.

„Šis sandoris leis mums labiau įsitvirtinti sparčiai augančioje Rytų ir Centrinės Europos rinkoje. Optimizavus logistikos kaštus kartu atsivers ir platesnės galimybės aukščiausios kokybės produkcijos realizacijai Vokietijoje, kitose Vakarų Europos rinkose“, – sakė AB „Grigeo“ generalinis direktorius Tomas Jozonis.

Jo teigimu, fabriko Lenkijoje įsigijimas buvo vienas iš strateginių bendrovės žingsnių, kuriam nuosekliai ruoštasi. „Įsigijome ne tik fabriką, bet ir patirtį. Ją, ieškant naujų sprendimų ir plečiant gaminių asortimentą, galėsime apjungti su mūsų jau turimomis Grigiškių fabrike sukurtomis gerosiomis gamybos praktikomis“, – sakė T. Jozonis.

Tai pirmasis AB „Grigeo“ įmonių grupės pirkinys Lenkijos rinkoje – 90 km į Rytus nuo Krokuvos nutolęs, Niedomice miestelyje veikiantis higieninio popieriaus fabrikas. Jame šiuo metu dirba apie 170 darbuotojų, veikia popieriaus mašina bei konvertavimo linijos.

Neaudituotais duomenimis įsigyto GZP padalinio 2023 m. metinė apyvarta buvo apie 40 mln. eurų, verslo vertė siekia apie 22 mln. eurų.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24