Plaukų kaukės: ką reikia žinoti apie jas?

2022-04-25, 14:20
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Plaukų kaukė - grožiui. Plaukų kaukė - grožiui. unsplash.com nuotr.

Jeigu norite turėti sveikus ir žvilgančius plaukus, vien išplauti juos tegul ir kokybišku šampūnu tikrai nepakaks. Plaukai, kaip ir oda, reikalauja kruopščios priežiūros. Šiandieninio žmogaus gyvenime plaukams tenka didelis krūvis: šukuosenų kaita, dažymas, lako naudojimas ir, galų gale, užteršta aplinka. Sutikite be pagalbos tokiomis sąlygomis išlaikyti sveikai atrodančius plaukus tikrai yra sudėtinga. Kodėl gi nepasitelkus į pagalbą plaukų kaukės? Tai ilgalaikė priemonė pažeistų, nusilpusių nuo dažymo ir kenksmingo aplinkos poveikio plaukų atstatymui.

Plaukų kaukių privalumai

Jeigu jau nutarėte pasirūpinti savo galvos puošmena, tai darykite tai atsakingai ir kokybiškai. Plaukų kaukė – patarimas, kurį dažnai galima išgirsti iš profesionalių kirpėjų lūpų. Šiandien pati didžiausia naujiena - intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi. Kaukę rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę, tepti ant išplautų, švelniai nusausintų plaukų ir palaikius 5-10 minučių nuplauti. Priemonės 100% natūralūs aktyvieji komponentai pasižymi išskirtiniu plaukų maitinimu, padeda atstatyti sausus, nusilpusius, besiveliančius plaukus ir sugrąžina jų spindesį. Nors ant pakuotės minima, jog kaukė turi gana stiprų kokoso kvapą, bet jis čia nėra toks grynas ir įprastinis, labiau kvepia medienos, kavos ir kokoso miksu. Klientės džiaugiasi nauju atradimu.

Kuo plaukų kaukė skiriasi nuo kondicionieriaus?

Po plaukų plovimo kondicionierių naudoja kone kiekviena moteris. Štai apie kaukes nepelnytai pamirštama. Tad pasidomėjome, kuo kondicionierius skiriasi nuo plaukų kaukės. Atsakymas nustebino savo paprastumu. Kaukė – tai daug stipriau veikiantis kondicionierius. Kondicionieriaus poveikį galima pavadinti momentiniu, nes jis juntamas iki kito galvos trinkimo. Štai kaukės tikslas - giliai pamaitinti ir sudrėkinti plauką, prisotinti aktyviosiomis medžiagomis. Efektas gaunamas tikrai ne vienai dienai ir net ne savaitei.

Kuo kaukė pranašesnė už kondicionierių?

Kaip jau minėjome, jos efektas yra ilgalaikis. Sutikite, tai didelis pranašumas. Antra - plaukų kaukėse rasite daug įvairių botaninių ekstraktų, aktyviųjų medžiagų ir kitų plaukų būklės pagerinimui reikalingų priemonių. Tai įvairūs minkštikliai, drėkikliai, proteinai ir kitos veikliosios medžiagos. Galiausiai, plaukų kaukės yra daug patogesnės, nes jų nereikia naudoti po kiekvieno galvos trinkimo. Ypač tai patogu jeigu daug keliaujate ar tiesiog neturite pakankamai laiko kasdieninei ilgai užtrunkančiai plaukų priežiūrai. Tad, pasirinkus kokybišką plaukų kaukę, belieka laukti puikių rezultatų bei džiaugtis savo sveikai atrodančiais plaukais, skelbiama pranešime spaudai.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24