Eglė Kernagytė: „mėgautis maistu man taip pat svarbu, kaip ir judėjimu“

2018-04-14, 15:47
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Eglė Kernagytė: „mėgautis maistu man taip pat svarbu, kaip ir judėjimu“ Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Pavasario šiluma skatina daugiau laiko praleisti lauke. Lengva pastebėti, kad pagausėja dviratininkų, bėgiojančių ir kitaip sportuojančių žmonių. Todėl prekybos tinklas „Maxima“ atveria pasirinkimo laisvę sportą ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems pirkėjams.

Aktyviai laiką su visa šeima dažnai leidžianti Eglė Kernagytė įsitikinusi, kad judėjimas yra būtinas kiekvienam. „Kad išeitum į lauką ir šiek tiek pajudėtum nereikia kalno išmanios įrangos ar sudėtingų treniruočių programų. Mano šeima tik ir laukia, kada bus geras oras ir visi kartu galėsime leistis į pasivaikščiojimą, skrieti dviračiais, paspirtukais ar riedlentėmis. Vėjas plaukuose ir geros emocijos – garantuotos!“, – sako žinoma moteris.

Pasak E. Kernagytės, žiemą saulės būna mažiau, todėl ir progų pajudėti praretėja. „Šaltuoju sezonu nepajuntame, kaip imame kaupti „apsauginį“ sluoksnį, leidžiame sau ilgiau patinginiauti. Artėjant pavasariui susigriebiame, kad ištirpti turėtų ne tik sniegas, bet ir kūno linijas slepiančios „atsargos“, – šypsosi vilnietė, – Aš pokyčių siekiu dėl to, kad jausčiausi gerai. Aktyviau judu, stengiuosi neapsunkinti savęs neteisingai pasirinktu maistu“. Eglė prisipažįsta, kad dietų laikytis nemėgsta – ji mano, kad rezultatai malonesni, kai pasiekiami valgant sveikai ir skaniai.

„Mėgautis maistu man taip pat svarbu, kaip ir judėjimu, tad gerai žinau, kas man tinka ir patinka labiausiai“, – sako Eglė. Rytą ji pradeda bent nuo kelių tempimo ir raumenų stiprinimo pratimų. Sporto klube Eglė renkasi TRX treniruotes, o sulaukusi šiltesnių orų ji retkarčiais mėgsta apsiauti sportinius batelius ir pabėgioti. „Kartais veždama vaikus į mokyklą saulėtą ir šiltą rytą jau žinau, kad šiandien turėsiu progą pajudėti pagal gerą muziką – bėgimas su ausinėmis man yra tobula meditacija“, – teigia aktyvi mama ir priduria, kad judėjimas suteikia papildomos energijos ir pagerina nuotaiką.

Atrasti savo ritmą ir mėgstamą sporto užsiėmimą atėjus pavasariui siūlo lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“. „Suplanuoti ir atrasti šiek tiek laiko aktyviam judėjimui ir sportui yra išties paprasta. Mūsų parduotuvėse galima rasti visko, ko reikia norint pabėgioti lauke ar atlikti mankštą namuose. Juk svarbiausia ryžtis ir pradėti – po kelių sunkesnių užsiėmimų sportas ilgainiui ims teikti malonumą, o artimi žmonės džiugins komplimentais“, – sako „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Pasak jos, parduotuvės asortimentas užtikrina, kad sau tinkamų prekių ras ir tie pirkėjai, kurie nori itin atidžiai sekti savo rezultatus, sudeginamų kalorijų ir nueitų žingsnių skaičių su išmania apyranke, ir tie klientai, kurie nori derinti skirtingas sporto šakas ir užsiėmimus, pavyzdžiui, jėgos treniruotes, bėgimą ir jogą.

„Kartais net sunku apibrėžti, ar, pavyzdžiui, važiavimas dviračiu yra sportas ar poilsis, padedantis atitrūkti nuo darbo ir prasiblaškyti“, – pastebi Eglė Kernagytė. Apibūdindama idealią savo poilsio dieną žinoma moteris sako, kad kelionė dviračiais yra kone privaloma pramogų dalis. Tad jausti nevaržomą pasirinkimo laisvę ir išsirinkti tai, kas labiausiai tinka patogiam judėjimui, Eglei labai svarbu.

„Maximos“ komercijos vadovė V. Drulienė teigia, kad sportui reikiamą komplektą susidaryti yra paprasta, nes kone kiekviena prekė atspindi svarbiausius poreikius: „Įsigydami gertuvę būsite tikri, kad per užsiėmimą jums nestigs vandens, lengvi marškinėliai padės greičiau išgarinti prakaito drėgmę, o su „Nike“ bateliais galėsite patogiai judėti tiek miško takeliu, tiek plytelėmis grįstu šaligatviu“, – dėsto V. Drulienė.

Ji sako, kad išsirinkus tinkamą aprangą ir inventorių judėjimas bus nenuobodus ir teiks malonumą tiek lauke, tiek namuose, sporto klube ar salėje. Be to, „Maximos“ parduotuvėse sportinio inventoriaus, sportui bei aktyviam laisvalaikiui tinkamų rūbų bei avalynės galima rasti vos nuo keliolikos eurų. Šios prekės ypač tiks tiems, kurie dar neišsirinko mėgstamos sporto šakos ir nėra tikri, jog ją praktikuos ilgą laiką.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24