Było to drugie spotkanie tych tenisistek. Jedyne wcześniejsze – w Indian Wells w 2022 r. – także wygrała Świątek.
na podst. "Nasz Dziennik", AB, PAP
Wimbledon – Polka w ćwierćfinale
2025-07-08, 07:03
Rozstawiona z nr. 8 Iga Świątek wygrała z Dunką Clarą Tauson (nr 23.) 6:4, 6:1 w 1/8 finału Wimbledonu.
Etykiety
|
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|