|
W Wilnie zakończył się VI Światowy Kongres Miłosierdzia, który zgromadził w litewskiej stolicy tysiące pielgrzymów i duchownych z ponad 50 krajów świata. Było to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń Kościoła katolickiego w historii Litwy. Podczas uroczystości zamknięcia arcybiskup wileński Gintaras Grušas podkreślił, że kongres był nie tylko wydarzeniem, ale także wspólną pielgrzymką do tajemnicy Bożego Miłosierdzia. Jakie przesłanie dla wiernych zostawił po sobie Kongres? O to pytaliśmy gościa naszej audycji, a był nim współorganizator VI Światowego Kongresu Miłosierdzia, ksiądz Waldemar Szyrwiński. |
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|