Świąteczne spotkanie prezydenta z żołnierzami

2016-12-15, 14:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Dzięki waszej służbie ludzie w Polsce mogą spokojnie żyć i spokojnie pracować; chcę serdecznie za tą służbę żołnierską podziękować - mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z żołnierzami.


W czwartek w Nowym Glinniku (k. Tomaszowa Mazowieckiego, teren 7. dywizjonu lotniczego) Prezydent RP Andrzej Duda wziął udział w świątecznym spotkaniu z żołnierzami Wojska Polskiego. W spotkaniu uczestniczył także minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Prezydent dziękował za zaproszenie do bazy lotniczej, z której na misje zagraniczne odlatywali żołnierze 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego.

- Stoicie na straży bezpieczeństwa pokoju światowego, także jako ta armia, która jest elementem Sojuszu Północnoatlantyckiego, największego sojuszu obronnego na świecie. Bardzo serdecznie za tę służbę chcę wszystkim państwu podziękować - powiedział Zwierzchnik Sił Zbrojnych.

Zwierzchnik Sił Zbrojnych dziękował też rodzinom i bliskim żołnierzy. - Proszę o przekazanie tego podziękowania od prezydenta Rzeczypospolitej - nie tylko podziękowania - ale też olbrzymich wyrazów szacunku dla najbliższych, dla rodzin tych, którzy służą Rzeczypospolitej - mówił prezydent.

Na podst. mon.gov.pl

Dodaj komentarz

radiowilnowhite

EWANGELIA NA CO DZIEŃ

  • Piątek, 26 czerwca 2026

    Święci bracia męczennicy Jan i Paweł, wspomnienie

    Mt 8, 1-4

    Słowa Ewangelii według świętego Mateusza

    Gdy Jezus zszedł z góry, podążał za Nim wielki tłum. Wtedy podszedł do Niego trędowaty, pokłonił się i prosił: „Panie! Jeżeli zechcesz, możesz mnie oczyścić”. On wyciągnął rękę, dotknął go i powiedział: „Chcę, bądź oczyszczony”. I natychmiast został oczyszczony z trądu. Jezus mu nakazał: „Pamiętaj, nie mów o tym nikomu, lecz idź, pokaż się kapłanowi, a na świadectwo dla nich złóż ofiarę, zgodnie z nakazem Mojżesza”.

    Czytaj dalej...
 

 

Miejsce na Twoją reklamę
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24