Zainaugurowano VIII Szkołę Liderów Polonijnych

2016-08-31, 16:34
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30 Sierpnia Marszałek Senatu wziął udział w inauguracji VIII Szkoły Liderów Polonijnych. "Środowiska polonijne potrzebują osób z pasją i takich, które są ambasadorami Polski za granicą" - powiedział do uczestników marszałek Stanisław Karczewski.

W ramach ósmej edycji Szkoły Liderów Polonijnych 24 do Warszawy przyjechali liderzy polonijni m.in. z: Niemiec, Austrii, Francji, Irlandii, Irlandii Północnej, Anglii, Szkocji, Holandii.

Szkoła Liderów Polonijnych to projekt skierowany do młodych działaczy polonijnych z całego świata, który stawia na rozwój ich kompetencji liderskich, dostarczenie narzędzi i inspiracji do dalszych działań oraz wzmocnienie więzi z Polską. Program składa się z serii interesujących warsztatów, treningów outdoor, wykładów, spotkań z politykami i działaczami publicznymi oraz wizyt studyjnych w całej Polsce.

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych Kancelarii Senatu w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r."

Dodaj komentarz

radiowilnowhite

EWANGELIA NA CO DZIEŃ

  • Piątek, 26 czerwca 2026

    Święci bracia męczennicy Jan i Paweł, wspomnienie

    Mt 8, 1-4

    Słowa Ewangelii według świętego Mateusza

    Gdy Jezus zszedł z góry, podążał za Nim wielki tłum. Wtedy podszedł do Niego trędowaty, pokłonił się i prosił: „Panie! Jeżeli zechcesz, możesz mnie oczyścić”. On wyciągnął rękę, dotknął go i powiedział: „Chcę, bądź oczyszczony”. I natychmiast został oczyszczony z trądu. Jezus mu nakazał: „Pamiętaj, nie mów o tym nikomu, lecz idź, pokaż się kapłanowi, a na świadectwo dla nich złóż ofiarę, zgodnie z nakazem Mojżesza”.

    Czytaj dalej...
 

 

Miejsce na Twoją reklamę
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24