Nauczyciele z Suderwy odwiedzili szkołę partnerską w Białymstoku

2018-02-28, 09:57
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Nauczyciele z Suderwy odwiedzili szkołę partnerską w Białymstoku fot. organizatorów

W ramach projektu „Razem dla edukacji” w dniach 22-24 lutego dziewięcioosobowa grupa ze Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie odwiedziła partnerską Szkołę Podstawową Nr. 19 im. Mieszka I w Białymstoku. Omówiony został plan wymiany młodzieży obu szkół wiosną.

Pedagodzy mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych różnych przedmiotów, dzielili się doświadczeniem zastosowania nowych programów i technologii informatycznych w procesie nauczania, o wymogach organizacji współczesnych lekcji i zwiększenia motywacji uczniów.

Nauczyciele obu placówek spędzili wieczór kulturalny, obejrzeli spektakl „Krzywa wieża” w Teatrze Lalek, zwiedzili centrum miasta.

Delegacja jest wdzięczna dla organizatorów szkoły w Białymstoku oraz Podlaskiemu Oddziałowi Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” za umożliwienie treściwego pobytu w Macierzy. Cieszymy się, że jesteśmy wielką Rodziną Polonijną.

Teresa Młyńska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie

Dodaj komentarz

radiowilnowhite

EWANGELIA NA CO DZIEŃ

  • Piątek, 26 czerwca 2026

    Święci bracia męczennicy Jan i Paweł, wspomnienie

    Mt 8, 1-4

    Słowa Ewangelii według świętego Mateusza

    Gdy Jezus zszedł z góry, podążał za Nim wielki tłum. Wtedy podszedł do Niego trędowaty, pokłonił się i prosił: „Panie! Jeżeli zechcesz, możesz mnie oczyścić”. On wyciągnął rękę, dotknął go i powiedział: „Chcę, bądź oczyszczony”. I natychmiast został oczyszczony z trądu. Jezus mu nakazał: „Pamiętaj, nie mów o tym nikomu, lecz idź, pokaż się kapłanowi, a na świadectwo dla nich złóż ofiarę, zgodnie z nakazem Mojżesza”.

    Czytaj dalej...
 

 

Miejsce na Twoją reklamę
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24