|
2026-06-25, 13:47
Szczęśliwi, bo kreatywni. Po raz szósty odbył się plener nauczycieli plastyki rejonu wileńskiego22 czerwca 2026 r. w przepięknym otoczeniu zespołu dworskiego w Wace Trockiej odbył się już szósty plener nauczycieli plastyki rejonu wileńskiego „Szczęśliwi, bo kreatywni”. Plenery malarskie dla nauczycieli plastyki i artystów to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, doskonalenia warsztatu artystycznego oraz pracy twórczej na łonie natury, w inspirujących miejscach – lokalnych dworkach, zabytkowych parkach i malowniczych wsiach. 19 czerwca Centrum Kultury w Rudominie zaprosiło artystów oraz nauczycieli plastyki z rejonu wileńskiego do udziału w plenerze malarskim. Plener poprowadziła malarka Renata Utowka. |
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|