Jak informuje wileńska policja, wczoraj wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny (1961 r. ur.) o tym, że w dniach 9-10 marca telefonowały do niego rozmawiające w języku rosyjskim nieznajome osoby, podające się za policjantów, i podstępem wyłudziły 19 070 euro. Te pieniądze pokrzywdzony wręczył dla dwóch mężczyzn, którzy przyszli po odbiór gotówki. „Odbieraki” (2006 i 2001 r. ur.) zostali zatrzymani przez policję i trafili do aresztu.


