
Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi
2026-01-08, 20:02
Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie zaprasza pięciolatków, sześciolatków i przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami, opiekunami na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 17 stycznia o godz. 11.00. |
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|