|
2026-04-29, 10:16
Odpady izolacyjne będzie można oddać bezpłatnieCentrum Gospodarki Odpadami Okręgu Wileńskiego (VAATC) ma dobre wieści dla mieszkańców, którzy remontują swoje domy i mieszkania – od 2 maja odbiór odpadów izolacyjnych w punktach zbiórki odpadów wielkogabarytowych (DGASA) będzie znów bezpłatny – z rocznym limitem 250 kg na osobę. |
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|