|
2014-03-18, 16:41
Od 2015 roku w Unii bez opłat roamingowychKomisja Parlamentu Europejskiego ds. Przemysłu, Badań Naukowych i Energii poparła we wtorek regulację, która do końca 2015 roku pozwoli znieść opłaty roamingowe w całej Unii Europejskiej. Użytkownicy telefonów komórkowych w UE płaciliby krajową stawkę za połączenia, podróżując po krajach członkowskich. |
EWANGELIA NA CO DZIEŃ
|
|
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025 Všį „L24plius“. |
|