Spausdinti šį puslapį

Šiluma pamažu trauksis

2011-08-15, 14:08
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Šią savaitę Lietuvoje orai bus nepastovūs – sulauksime ir lietaus, ir sausesnių dienų, tačiau šiluma pamažu trauksis, prognozuoja sinoptikai.
Anot sinoptikės Ievos Nariūnaitės, po šiltesnio ir sausesnio pirmadienio, antradienio naktį prie Lietuvos priartės atmosferos frontas, tad trumpai palis tik vietomis. Dienos metu su perkūnija lis jau daugelyje rajonų, o kai kur – ir intensyviai. „Kadangi kaupsis nemažai debesų, naktis bus šilta. Dieną jau vėsiau, tik rytuose temperatūra dar spės pakilti iki 24–27 laipsnių, galbūt dar labiau. Tačiau vakaruose bus gerokai vėsiau – 19–22 laipsniai“, – teigė ji.


Trečiadienį, ciklonui traukiantis bei iš pietvakarių artėjant aukštesnio slėgio laukui, orai, anot sinoptikės, pamažu gerės. Dieną pasirodys saulė, palis jau tik kai kur, bet toliau vės.
Ketvirtadienį lietaus nežadama. Naktį vyraus 8–13, dieną – 20–23 laipsnių šiluma.
Penktadienį, pasak jos, vėl pradės tirštėti debesys. Pradedant vakariniais rajonais ims lyti, dieną lietaus zona apims daugelį rajonų. Kai kur griaudės perkūnija. Naktį oras vės nenoriai, dieną šils iki 21–26 laipsnių.
„Savaitgalį lietūs trumpės, bet šilta nebus“, – kalbėjo I. Nariūnaitė.

LTV naujienų tarnyba, lrt.lt

Komentuoti