Nuo kovo – nauja vairuotojų egzaminų tvarka

2012-02-19, 07:19
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

„Regitra“ keičia registravimosi į egzaminus tvarką. Nuo kovo 1 d. pirmenybė užsirašant laikyti praktikos egazaminą bus teikiama jį laikantiems pirmą kartą.

O užsiregistravę ir neatvykę į egzaminą, kitą kartą jį galės laikyti po mėnesio, praneša LTV „Panorama“.

„Regitra“ skaičiuoja, kad beveik kas penktas užsiregistravęs į praktinį egzaminą neatvyksta, o rezervuotos vietos lieka užimtos, todėl registravimo sistemoje susiformuoja dirbtinės eilės.

Viena to priežasčių, pasak specialistų, yra ta, kad registravimasis internetu – nemokamas.

„Yra tokia užsienio šalių praktika, kad registravimasis egzaminui atliekamas paimant pinigus ir, jei žmogus neatvyksta į egzaminą, tie pinigai negrąžinami. Mes mąstėm apie tokį metodą, bet manome, kad tai būtų nekorektiška mūsų klientų atžvilgiu“, – sako VĮ „Regitra“ direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Nuo kovo 1-osios pirmenybė laikyti egzaminą bus teikiama tai darantiems pirmą kartą. Jei dėl pasikeitusių aplinkybių gyventojas negalės atvykti į egzaminą, apie tai jis turės pranešti įmonei iš anksto, bent paskutinę darbo dieną prieš egzamino datą.

„Bus trys eilės. Viena eilė – prioritetinė – jauniems vairuotojams, kurie praktikos egzaminą laiko pirmą kartą. Mes prisiimame įsipareigojimus, kad šie vairuotojai galės egzaminą laikyti per 7 dienas.

Antra eilė – visiems, kurie perlaiko. Dalis iš tos eilės gal irgi pateks į tas 7 dienas. O trečia eilė tų asmenų, kurie neatvyko į egzaminą mums nepranešę“, – teigia S. Šuminas.

Tokiems asmenims bus leidžiama registruotis, bet sistema pateiks datas, ne ansktesnes kaip po mėnesio. Nauja sistema visu pajėgumu ims veikti praėjus mėnesiui.

Tomas Kavaliauskas
LTV naujienų tarnyba

www.lvcom.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24