Vos po pusės valandos nuo pranešimo, kad Kėdainių rajone, Lasongalio kaime, iš dviejų vilkikų MAN kuro bakų buvo pavogtas dyzelinis kuras, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai Kėdainių rajone, Anciškių kaime, sustabdė automobilį BMW, kurio salone ir bagažinėje buvo rastos talpyklos su skysčiu, turinčiu specifinį dyzelino kvapą.
Anksčiau teisti Panevėžio apskrities gyventojai (gim. 1988 m. ir gim. 1993 m.) sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vyrai prisipažino, kad išleido ir pavogė dyzelinio kuro iš dviejų ar trijų vilkikų.
Tikslus pavogto dyzelino kiekis ir padaryta žala tikslinami. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (dėl vagystės).
Lietuvos policijos inf.
