2018-03-08, 22:24
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum

Broniąca tytułu Sūduva Mariampol wygrała z Jonavą Janów wynikiem 4:2 w meczu trzeciej kolejki piłkarskich mistrzostw Litwy Ligi A.

Mecz odbył się w czwartek w Mariampolu. W 11. minucie Arūnas Klimavičius zdobył bramkę dla Jonavy Janów. Ale gospodarze odpiewiedzieli czterema golami. Dwie bramki dla Sūduvy zdobył Karolis Laukžemis (18 i 35 min.), po jednej – Josip Tadič (38) oraz Semir Kerla (45). W 56. minucie Klimavičius strzelając gola zmniejszył przewagę obecnych mistrzów.

Dziś w Wilnie odbył się też mecz trzeciej kolejki między Žalgirisem Wilno i Palangą Połąga. Wilnianie wygrali wynikiem 4:0. Dwie bramki zdobył Tomaš Malec (15 i 55 min.), po jednej Marquinhos (33) i Tomaš Šimkovič.

W ogólnej kwalifikacji Ligi A prowadzi Sūduva Mariampol z trzema zwycięstwami. Na drugim miejscu plasuje się Žalgirisem Wilno (7 punktów).