Tenisiści z Mickun wywalczyli 10 pucharów

2018-03-29, 11:14
(1 głos)

24 marca  w Zujunach odbył się  Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez Klub Sportowy „Polonia” Wilno. W zawodach, oprócz gospodarzy, wzięli udział sportowcy z Mickun, Starych Trok, Wilna a także goście z Polski.

Tenisiści z Mickun zdobyli najwięcej – 10 pucharów! W najmłodszej kategorii wiekowej (2009 r. i mł.) pierwsze miejsce wśród dziewcząt zdobyła Miłana Skajwa, na drugim miejscu uplasowała się Polina Tabunowa. Wśród chłopców, w tej samej kategorii wiekowej, pierwsze miejsce zdobył Sebastian Stefanowicz, drugie – Łukasz Kudriawcew.

W średniej grupie wiekowej (2005 – 2008 rok) wśród dziewczyn najlepiej się spisała Diana Tabunowa, która zdobyła 1 miejsce, drugie zaś miejsce wywalczyła Agnieszka Rackiewicz. Wśród chłopców najlepszy był Edwin Prystawko, drugie miejsce zajął Ernest Urbanowicz. W najstarszej kategorii (2004 rok ur. i starsi) wśród chłopców nie do pokonania był Łukasz Subocz, który zdobył pierwsze miejsce, na drugim zaś znalazł się Łukasz Kubarewicz.