A teraz żegnaj, żegnaj nam, przedszkole

2017-05-29, 15:23
Oceń ten artykuł
(1 głos)
A teraz żegnaj, żegnaj nam, przedszkole Fot. archiwum przedszkola

25 maja wychowankowie grupy „Pajacyki” ze szkoły-przedszkola „Malowany latawiec” w Wojdatach uroczyście pożegnały przedszkole.


Żegnaliśmy się z dziećmi, które 3 lub 4 lata były razem z nami. Jednocześnie cieszyliśmy się, że z małych nieporadnych trzylatków wyrosły wspaniałe i mądre dzieci, które są gotowe rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Piękną uroczystością – polonezem, wierszami, piosenkami, wesołą zabawą - nasze przedszkolaki żegnały przedszkole. Pożegnane zostały zabawki, sala, koledzy i koleżanki oraz wychowawczynie.

„Kart w kalendarzu było niemało.
Codziennie jedną zdejmował czas.
I cóż powiecie? Ot, przeleciało.
Rok szkolny minął tak szybko nam.”

Rok szkolny minął rzeczywiście niezwykle szybko. Obfitował w wiele atrakcji, wiele miłych chwil. Nasze przedszkolaki bogatsze w nowe doświadczenia z ciekawością będą odkrywać świat podczas letnich, wakacyjnych zabaw. Życzę, by zbliżające się wielkimi krokami wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragnę pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Wychowawczyni Bożena Bacharewa

Dodaj komentarz

radiowilnowhite

EWANGELIA NA CO DZIEŃ

  • Środa, 25 maja 2022 

    J 16, 12-15

    Słowa Ewangelii według świętego Jana

    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Miałbym wam jeszcze dużo do powiedzenia, lecz teraz nie jesteście w stanie tego udźwignąć. Po swoim przyjściu On – Duch Prawdy – poprowadzi was ku pełnej prawdzie. Nie będzie bowiem mówił od siebie, lecz powie to wszystko, co usłyszy. Będzie także nauczał o sprawach przyszłych. On Mnie uwielbi, gdyż będzie czerpał z tego, co moje, i będzie wam to głosił. Wszystko, co należy do Ojca, jest moje; dlatego powiedziałem: Będzie czerpał z tego, co moje, i będzie wam to głosił”.

    Czytaj dalej...
 

 

Miejsce na Twoją reklamę
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24