Apdovanoti Vilniaus rajono jaunieji talentai

2020-09-27, 18:45
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Apdovanoti Vilniaus rajono jaunieji talentai vrsa.lt nuotr.

Iškilmingos ceremonijos metu Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst už puikius pasiekimus ir iškovotas pergales apdovanojo 35 neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius – respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojus bei sporto varžybų nugalėtojus. Kartu padėkota ir juos į pergalių kelią atvedusiems mokytojams bei treneriams.

Pagerbti gabių Nemenčinės muzikos, Pagirių ir Rudaminos meno mokyklų bei Sporto mokyklos auklėtinių, atsidavusių ir savo darbą mylinčių mokytojų atvyko šio renginio iniciatorė merė Marija Rekst, Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen kartu su skyriaus specialistais kuruojančiais rajono švietimo įstaigas.

Šventė prasidėjo muzikiniu Pagirių meno mokyklos auklėtinės muzikiniu kūriniu. Vilniaus rajono merė, kreipdamasi į visus susirinkusius, negailėjo nuoširdžių padėkos žodžių visiems, kurie savo pasiekimais garsina Vilniaus rajoną, ypatingus padėkos žodžius skyrė ne tik atkakliems ir savo tikslų siekiantiems mokiniams, bet ir jaunuosius talentus ugdantiems mokytojams ir treneriams.

„Džiugu, kad tiek daug talentingo ir kūrybingo jaunimo garsina mūsų rajoną. Jus esate labai darbštūs ir pasiryžę pasiekti visų tikslų – būtent tai ir parodo Jūsų puikūs rezultatai. Linkiu, kad Jūsų pasiekimai visada būtų aukštumoje. Nuoširdžiai dėkoju visiems pedagogams, kurie aukoja savo laiką ir atiduoda dalį savo širdies jaunimui, kad jie galėtų save atrasti naudingose veiklose. Ačiū ir tėvams, kurie palaiko savo vaikus, nes palaikymas ir motyvavimas yra labai svarbu. Dėkoju visiems jauniesiems talentams ir linkiu sėkmės ateityje. Siekite savo tikslų ir mes Jūsų visada lauksime Vilniaus rajone“, – tarė merė. Merė taip pat pabrėžė, kad Vilniaus rajone yra sudarytos visos sąlygos neformaliam vaikų švietimui, todėl laukiami visi norintys atskleisti savo gabumus, mokytis ir savo pasiekimais garsinti Vilniaus rajoną.

Po merės sveikinimų prasidėjo ilgai laukta šventės akimirka – susirinkusieji meno, muzikos ir sporto srityse puikius pasiekimus pelnę mokiniai kartu su savo mokytojais skubėjo atsiimti padėkos raštus ir atminimo dovanėles nuo Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst.

Renginio pabaigoje Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen taip pat įteikė padėkos raštus visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski pasinaudodamas proga, taip pat padėkojo merei už kuriamas puikias sąlygas sportui, už atnaujinamą infrastruktūrą ir rūpestį Vilniaus rajono vaikais.

Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją, kur įamžinti šios šventės dalyviai – muzikos konkursuose ir sporto varžybose aukštus pasiekimus pelnę Vilniaus rajono jaunieji talentai. Plačiau apie mokinių pasiekimus kviečiame skaityti žemiau.

Už talentus apdovanoti 8 Nemenčinės muzikos mokyklos muzikantai ir 2 Pagirių meno mokyklos jaunieji menininkai

Šventės metu už puikius pasiekimus I respublikiniame jaunųjų akordeonistų konkurse „Akordeono virtuozų fiesta“ apdovanoti Vladislav Vasiljev (akordeonas – III vieta, duetas akordeonas-fortepijonas – I vieta) ir Smiltė Vilkelytė, kuri už duetą akordeonas-fortepijonass taip pat pelnė I vietą.

Smiltė kartu su dar dviem fortepijonistėmis – Greta Jerenkevič ir Katre Daniele tapo laureatėmis ir VII tarptautiniame jaunų pianistų konkurse, skirtame Leonui Povilaičiui atminti.

Jaunieji fortepijonistai Katrė Danielė, Ernest Sadovski, Justyna Miškunec ir Anastasija Kuršukaitė taip pat yra IX respublikinio meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkurso-festivalio „Žiemos pasaka“ I vietų laimėtojai. O Nemenčinės muzikos mokyklos fortepijonistas Deividas Žalys tapo Latvijoje vykstančio Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Trys žvaigždės“ nugalėtoju.

Už profesionalų mokinių paruošimą merė Marija Rekst apdovanojo akordeono vyresniąją mokytoją Aną Jasiukevičienę, fortepijono mokytojas metodininkes Vaidą Vanagaitę, Tatjaną Burlakovą, Jūratę Danielienę, fortepijono vyresniąją mokytoją Irmą Vidugirienę ir smuiko vyresniąją mokytoją Julianą Danielienę.

Pagirių meno mokyklos šių metų aukščiausių pasiekimų pelniusių auklėtinių sąrašuose – akordeonistas Oliver Jacunski – II respublikinio muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkurso „Greiti pirštai“ II vietos laimėtojas (akordeono mokytoja ekspertė Rita Auksioniūtė) ir fortepijonistas Daniil Veselov – I respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso MUZIKA-@ laureatas (fortepijono vyresnioji mokytoja Jekaterina Dementjeva).

Apdovanota 11 Rudaminos meno mokyklos jaunųjų muzikantų ir jų mokytojų

Už pasiektus rezultatus XXI Nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų ir V Tarptautiniame Viktoro Radovičiaus jaunųjų stygininkų konkursuose padėkos raštu apdovanotas smuikininkas Augustas Bernadickas ir jo mokytoja Lina Šernienė.

Už gerus pasirodymus XXI Nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse taip pat apdovanotos smuikininkės Beatričė Graziano ir Feodora Drakšė. Feodora taip pat yra ir IV respublikinio styginių instrumentų festivalio-konkurso „Romantikų įkvėpti“ laureatė. Jaunuosius talentus ugdo smuiko mokytoja metodininkė Oksana Tunevič.

Ceremonijos metu apdovanotos fleitininkė, laimėjusi III vietą IV tarptautiniame pučiamųjų instrumentų konkurse – Marika Utovka ir jos fleitos vyresn. mokytoja Agnietė Ivanauskaitė.

XXVIII Juozo Pakalnio respublikiniame jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurse už laimėtą III vietą apdovanotas Emil Tunevič ir jo klarneto mokytojas metodininkas Saulius Balsys. Už puikius pasirodymus grojant akordeonu bei užimtą I vietą II respublikiniame muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkurse „Greiti pirštai“ apdovanotas Martinas Jasinskis ir jo mokytojas Bogdan Voicinovič, už II vietą padėkos raštas įteiktas Kristupui Simanavičiui (akordeono vyresn. mokytoja Sigita Rozova).

Rudaminos meno mokyklos fortepijonistas Deivid Jankovski gavo padėką už iškovotą I vietą IX respublikiniame meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkurse-festivalyje „Žiemos pasaka“ (fortepijono mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė).

Tris aukštas vietas Rudaminos meno mokyklos muzikantai iškovojo IX tarptautiniame Michailo Grušvičkio jaunųjų atlikėjų festivalyje-konkurse: I vietą laimėjo saksofonistas Domantas Markovskis (mokytojas Kęstutis Kuncė), tarp fortepijonistų I vietą iškovojo Dominyka Petruškaitė (fortepijono vyresn. mokytoja Jolanta Grabštunovičienė), o III vieta atiteko Auksei Antanavičiūtei (fortepijono mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė).

Garbingos Sporto mokyklos pirmosios vietos žolės riedulio čempionatuose, stalo teniso varžybose, lengvojoje atletikoje ir biatlono sprintuose

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos šių metų pasiekimų sąrašuose 12 čempionų ir konkursų laureatų, garsinančių Vilniaus rajoną šalies ir tarptautiniu mastu – iškovotos pirmosios vietos žolės riedulio čempionatuose, stalo teniso varžybose, lengvojoje atletikoje ir biatlono sprintuose.

Lietuvos vaikinų U-18 žolės riedulio uždarų patalpų čempionate I vietą pelnė 1 m meistriškumo tobulinimo grupės nariai – Rafal Stankevič, Tomaš Burkot, Dominik Žemoit. Lietuvos vyrų žolės riedulio B diviziono čempionate 3 m meistriškumo ugdymo grupėje išsiskyrė Džiugas Butkus, o 1 m meistriškumo tobulinimo grupėje aukščiausią įvertinimą gavo Gabrielis Paškelis, Edgar Saldiun ir Radoslav Arciševski. Puikų sportininkų paruošimą užtikrino žolės riedulio mokytojas, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vytautas Vilipas.

Tarp sporto mokyklos pažibų ir stalo tenisininkė iš Mickūnų Diana Tabunova. D. Tabunova iškovojo I vietą Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2004 gim. m. ir jaunesnių komandinėse varžybose. Verta pabrėžti, kad jaunoji tenisininkė pasiekia daug puikių rezultatų. Š. m. sausio 26 d. Šiauliuose vykusiame XVIII Tarptautiniame J. Urbšienės vardo stalo teniso turnyre Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovė laimėjo prieš visas savo varžoves rezultatu 3:0 ir tapo trečią kartą iš eilės šio turnyro nugalėtoja. Jaunąją tenisininkę treniruoja ir siekti aukščiausių rezultatų motyvuoja stalo teniso mokytojas ir fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Markas Vaitonis.

Už Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionate (100 m rungtis) ir Baltijos šalių čempionate Estijoje (1 500 m rungtis) iškovotas I vietas apdovanoti sportininkai Agnieška Rackevič ir Dariuš Zabelo bei jų mokytojas Vytautas Gražys.

Už pirmas vietas biatlono čempionate Latvijoje (7,5 km sprinto rungtis) ir trijuose čempionatuose Estijoje (7,5 km, 10 km ir 6 km sprinto rungtyse) apdovanoti Sara Urumova, Romualdas Aleksandrovas ir Viktorija Augulytė. Padėka už sportininkų puikų parengimą skirta biatlono mokytojui, fizinio ugdymo mokytojui ekspertui ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijanui Kačanovskiui.

vrsa.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24