Grigiškės liko be elektros

2018-08-16, 17:02
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Grigiškės liko be elektros © Scanpix / REUTERS (MICHAELA REHLE) nuotr.

Perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ rangovui Grigiškėse vykdant perdavimo tinklo rekonstravimo darbus nutrūko virš aukštos įtampos oro linijos nutiestas žaibosaugos trosas. Dėl to kelias valandas vėluos darbų pabaiga – numatoma, kad elektros energijos tiekimas Grigiškėse bus atstatytas iki 21.30 valandos.

Kadangi atliekant darbus elektros energijos įtampa buvo atjungta visose Grigiškėse, jokio pavojaus aplinkai ar aplinkiniams kilę nebuvo, skelbiama pranešime spaudai.

Kol nebaigti troso remonto darbai, „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) negali atstatyti elektros energijos tiekimo vartotojams. Tai bus galima daryti iš naujo ištempus nutrūkusį trosą ir „Litrgid“ įjungus įtampą 110 kV linijoje. Numatoma, kad visi šie darbai bus baigti ir elektros energiją visi Grigiškių gyventojai ir įmonės turės iki 21.30 val.

„Atsiprašome klientų dėl visų nepatogumų, kuriuos jie gali patirti susiklosčius šiai situacijai. ESO deda visas pastangas, kad elektros energijos tiekimas visiems klientams būtų atstatytas greičiausiai, kaip tik įmanoma. Tikimės, kad daugiau nesklandumų pavyks išvengti. Baigus šią rekonstrukciją ateityje įvairius remonto galėsime atlikti nenutraukus elektros energijos tiekimo klientams“, – sako laikinai ESO generalinio direktoriaus pareigas einantis Augustas Dragūnas.

Transformatorių pastotės ir perdavimo tinklo rekonstrukcijos darbus Grigiškėse „Litgrid“ ir ESO šiandien pradėjo 5 val. ryto. Planuota juos pabaigti ir elektros energijos tiekimą atstatyti iki 17 val.

Darbai atliekami siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą miesto įstaigoms ir gyventojams. Atlikti šiuos darbus buvo įmanoma tik išjungus elektros energijos tiekimą. Baigus rekonstrukcijos darbus, atsiras elektros energijos įtampos rezervavimo galimybė. Tai reiškia, kad tinklo priežiūros darbus bus galima atlikti neatjungus elektros energijos, o jos tiekimas po gedimų bus atstatomas žymiai greičiau.

Elektros Grigiškėse šiuo metu neturi kiek daugiau nei 5600 čia įsikūrusių ESO klientų.

Informacija klientams teikiama telefono numeriu 1802 (apmokestinamas pagal ryšio operatorių planą ir papildomą jų tarifą) ir interneto svetainėje www.eso.lt.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24